Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL20184
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Body Wash Fragrance Camellia Fragrance Oil είναι ένα υψηλής ποιότητας αρωματικό συστατικό που αναπτύχθηκε ειδικά για την παραγωγή σαμπουάν, σαπουνιού και προϊόντων προσωπικής φροντίδας.Εμπνευσμένος από την ευαίσθητη ομορφιά των ανθισμένων λουλουδιών καμελιώνΤο άρωμα συνδυάζει απαλές ανθολογικές συμφωνίες με λεπτές πράσινες και σκόνη απόχρωμες αποχρώσεις.δημιουργώντας μια καθαρή και πολυτελή αισθητηριακή εμπειρία ιδανική για σύγχρονα προϊόντα μπάνιου και φροντίδας σώματος.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση αρώματος, μακροχρόνια διατήρηση αρώματος και σταθερή απόδοση σε διάφορες συνθέσεις πλύσης και ξεπλύματος.Μείγμα με υψηλής ποιότητας αρωματικά υλικά, το αρωματικό έλαιο λειτουργεί εξαιρετικά καλά σε πλυντήρια σώματος, σαμπουάν, σαπούνια, κλιματιστικά, προϊόντα μπάνιου, λοσιόν και εφαρμογές φροντίδας του δέρματος.Το απαλό άρωμα καμελιών προσθέτει μια πινελιά εκλεπτυσμένης και φρεσκάδας, διατηρώντας παράλληλα ένα απαλό και χαλαρωτικό χαρακτήρα κατάλληλο για καθημερινή χρήση.
Το Body Wash Fragrance Camellia Fragrance Oil είναι ιδανικό για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν ένα εκλεπτυσμένο λουλουδικό άρωμα με ευρεία καταναλωτική έλξη.και σταθερές επιδόσεις συμβάλλουν στη δημιουργία προϊόντων προσωπικής φροντίδας υψηλής ποιότητας που ενισχύουν την ταυτότητα της μάρκας και παρέχουν στους καταναλωτές μια χαλαρωτική και αξέχαστη εμπειρία μπάνιου.
![]()
![]()
| Κύρια σημεία | Η μυρωδιά ξεκινά με μια ζωηρή, αναζωογονητική έκρηξη από φλούδα εσπεριδοειδών, βεργάμοτ, και αμυδρές πράσινες αποχρώσεις κεριού.Πλαστική καθαρότητα που κόβει τις βαριές βάσεις σαπουνιού.. |
|---|---|
| Μεσαίες σημειώσεις | Ο πυρήνας της είναι η κομψή ροζ καμαιλιανή συμφωνία, που συνδυάζεται από λουλούδια λωτού, μαλακό γιασμήνι και ανοιχτό τριαντάφυλλο.διαφανής ανθολογική ταυτότητα που παραμένει ξεχωριστή κατά τη χρήση του προϊόντος. |
| Σημειώσεις | Το ξηρό αρωματικό άρωμα ενισχύεται με ένα διαρκές μείγμα λευκού μουστού, ζεστού κεχριμπάρου και απαλού σανταλοξίνου. |
| Ονομασία του προϊόντος | Αρωματικό έλαιο κάμελιας |
| Προφίλ αρώματος | Φλωρο-φρουτο-ξυδερκός άρωμα |
| Εμφάνιση | Διαυγές, άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,925 έως 0,965 g/cm3 @ 25°C |
| Σημείο ανάφλεξης | > 75°C |
| Δείκτης κάλυψης (RI) | 1.455 έως 1.490 (σε 20°C) |
| Χωρίς φθαλικές ενώσεις | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 36 μήνες (Παρατηρείται μακριά από το φως) |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA |
| Διαλυτότητα | Λύσιμο σε συστήματα με βάση επιφανειακά δραστικά |
| Εφαρμογή | Ποσοστό χρήσης |
|---|---|
| Σαπούνι ψυχρής επεξεργασίας | 1% - 5% |
| Σαμπουάν & Κόντισον | 00,3% - 2% |
| Γέλιο ντους και πλύσιμο σώματος | 00,5% - 1,5% |
| Λοσιόν & Κρέμες Σώματος | 00,5% - 3% |
| Κεράκια & Διαχέτες | 5% - 10% |
Το καμελιανό αρωματικό έλαιο χρησιμοποιείται ευρέως στις βιομηχανίες προσωπικής φροντίδας, μπάνιου και οικιακών αρωμάτων λόγω του κομψού ανθολογικού μυρωδιού του και της εξαιρετικής συμβατότητας της φόρμουλας.Είναι ιδανικό για πλύση σώματος., ζελέ ντους, σαμπουάν, μαλακτικά, υγρά σαπούνια, σαπούνια μπαρ και προϊόντα μπάνιου που απαιτούν καθαρό, απαλό και εξελιγμένο αρωματικό χαρακτήρα.Το αρωματικό έλαιο είναι εξαιρετικά αποτελεσματικό σε σκευάσματα που ξεπλένονται διατηρώντας ομαλή διάχυση αρώματος και μακροχρόνια φρεσκάδα μετά τη χρήσηΕίναι επίσης κατάλληλο για λοσιόν σώματος, κρέμες, προϊόντα φροντίδας του δέρματος και πλύση χεριών, προσθέτοντας ένα πολυτελές άρωμα λουλουδιών καμέλια στις καθημερινές συνήθειες προσωπικής φροντίδας.το αρωματικό έλαιο μπορεί να ενσωματωθεί σε αρωματικά κεριά, διασκορπιστές ζαχαρολιπαίνων, απορρυπαντικά πλυντηρίων και μαλακτικά υφασμάτων για να παρέχουν μια φρέσκια και άνετη ατμόσφαιρα λουλουδιών στους χώρους διαβίωσης.Χάρη στις σταθερές επιδόσεις της σύνθεσής του και την ευρεία συμβατότητα με τα επιφανειακά δραστικά και τα καλλυντικά συστήματα, είναι κατάλληλο τόσο για μεγάλης κλίμακας κατασκευή όσο και για προσαρμοσμένα έργα ανάπτυξης αρωμάτων.Το άρωμα είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν κομψά λουλουδιακά λουτρά και προϊόντα φροντίδας του σώματος με υψηλή προσέλκυση στην αγορά και φιλική προς τον καταναλωτή μαλακία..
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα ΕΠΕ | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |