Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10593
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Concentration Body Perfume Blue Cedar Essence Oil είναι ένα premium άρωμα ειδικά σχεδιασμένο για την παραγωγή αρωμάτων και την κατασκευή πολυτελών αρωματικών προϊόντων. Εμπνευσμένο από το φρέσκο και ηρεμιστικό χαρακτήρα του μπλε κέδρου, αυτό το άρωμα προσφέρει ένα εκλεπτυσμένο ξυλώδες-αρωματικό άρωμα που συνδυάζει την τραγανή φρεσκάδα με την απαλή ξυλώδη ζεστασιά. Το άρωμα δημιουργεί μια καθαρή, κομψή και μοντέρνα οσφρητική εμπειρία κατάλληλη για εκλεπτυσμένες συλλογές αρωμάτων ανδρικής και unisex.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση αρώματος, απόδοση μεγάλης διάρκειας και σταθερή συμβατότητα σε πολλαπλές συνθέσεις. Προσεκτικά αναμεμειγμένο με υψηλής ποιότητας αρωματικά υλικά, το αρωματικό λάδι έχει εξαιρετική απόδοση σε εκλεκτά αρώματα, body mist, αρωματικά κεριά, διαχυτήρες καλαμιών, σαπούνια, λοσιόν και προϊόντα προσωπικής περιποίησης. Το ακόρντα μπλε κέδρου παρέχει ένα φυσικό βάθος ξυλώδους εξισορρόπησης από απαλές αρωματικές και μοσχομυριστικές αποχρώσεις, δημιουργώντας έναν πολυτελή αλλά ευέλικτο αρωματικό χαρακτήρα.
Το Concentration Body Perfume Blue Cedar Essence Oil είναι ιδανικό για μάρκες που αναζητούν ένα μοντέρνο ξυλώδες άρωμα με κορυφαία απήχηση στην αγορά. Η απαλή ζεστασιά από ξύλο κέδρου, η φρέσκια αρωματική υφή και η διαρκής απόδοση αρωμάτων βοηθούν στη δημιουργία εκλεπτυσμένων προϊόντων που ενισχύουν την ταυτότητα της επωνυμίας και παρέχουν στους καταναλωτές μια αναζωογονητική και αξέχαστη αισθητηριακή εμπειρία. Διατίθενται δωρεάν δείγματα για σκοπούς αξιολόγησης αρωμάτων και ανάπτυξης προϊόντων.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Το άρωμα ανοίγει με αναζωογονητικές νότες κορυφής από περγαμόντο, γκρέιπφρουτ, ευκάλυπτο και αρωματικά βότανα, δημιουργώντας μια τραγανή και δυναμωτική εισαγωγή. Αυτά τα φρέσκα εσπεριδοειδή και οι πράσινες συμφωνίες παρέχουν φωτεινότητα και διαύγεια ενώ ενισχύουν τον μοντέρνο ξυλώδη χαρακτήρα του αρώματος. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν μια λεία αρωματική καρδιά που αποτελείται από μπλε κέδρο, λεβάντα, δεντρολίβανο, φύλλο βιολέτας και απαλές πικάντικες αποχρώσεις. Το ακόρντα κέδρου προσφέρει εκλεπτυσμένο βάθος ξυλείας με ελαφρώς στεγνή και κομψή υφή, ενώ τα αρωματικά βότανα προσθέτουν φρεσκάδα και ισορροπία. Αυτά τα μεσαία στρώματα δημιουργούν μια ήρεμη, αρρενωπή και σύγχρονη αρωματική ταυτότητα. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Οι νότες βάσης παρέχουν ένα ζεστό και διαρκές φινίρισμα με σανταλόξυλο, κεχριμπάρι, λευκό μόσχο, βέτιβερ και πατσουλί. Αυτά τα ξυλώδη και μοσχομυριστά ακόρντα ενισχύουν τη μακροζωία, το βάθος και την απαλότητα, διατηρώντας παράλληλα ένα καθαρό και πολυτελές στέγνωμα. Συνολικά, το προφίλ του αρώματος είναι φρέσκο, ξυλώδες, αρωματικό και κομψό, καθιστώντας το ιδανικό για premium ανδρικές και unisex δημιουργίες αρωμάτων. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Αιθέριο Έλαιο Μπλε Κέδρου |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,935−0,975 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.460−1.495 |
| Σημείο Flash | >80°C (176°F) |
| Δοσολογία |
Eau de Parfum: 15%-30% Eau de Toilette/Κολόνια: 3%-10% Σαπούνι & Προσωπική Περιποίηση: 0,5%-5% Κεριά: 5%-12% Reed Diffusers: 15%-25% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
Το Concentration Body Perfume Blue Cedar Essence Oil χρησιμοποιείται ευρέως στις βιομηχανίες αρωμάτων, προσωπικής περιποίησης και οικιακών αρωμάτων λόγω του προφίλ φρέσκου ξυλώδους αρώματος και της ευέλικτης συμβατότητας της σύνθεσης. Είναι ιδανικό για εκλεκτά αρώματα, eau de parfum, body mists και εξειδικευμένες συλλογές αρωμάτων που απαιτούν καθαρό, κομψό και μοντέρνο ξυλώδη χαρακτήρα. Σε οικιακές εφαρμογές αρωμάτων, το λάδι έχει εξαιρετική απόδοση σε αρωματικά κεριά, διαχυτές καλαμιών, πέτρες αρώματος, σπρέι δωματίου και λιώσεις κεριού, συμβάλλοντας στη δημιουργία ενός χαλαρωτικού και εκλεπτυσμένου περιβάλλοντος. Είναι επίσης κατάλληλο για χρήση σε σαπούνια, σαμπουάν, αφρόλουτρα, λοσιόν σώματος, κρέμες, λάδια γενειάδας και προϊόντα περιποίησης, προσθέτοντας ένα εκλεπτυσμένο άρωμα κέδρου στις καθημερινές ρουτίνες προσωπικής φροντίδας. Επιπλέον, το αρωματικό λάδι μπορεί να ενσωματωθεί σε απορρυπαντικά πλυντηρίων ρούχων, μαλακτικά υφασμάτων και αποσμητικά χώρου για να προσφέρει φρεσκάδα μακράς διαρκείας με μια εξαιρετική ξυλώδη πινελιά. Χάρη στην υψηλή συγκέντρωση, τη σταθερή απόδοση σύνθεσης και την ομαλή διάχυση του αρώματος, είναι κατάλληλο τόσο για μεγάλης κλίμακας παραγωγή όσο και για προσαρμοσμένα έργα ανάπτυξης αρωμάτων για πολυτελείς μάρκες αρωμάτων και lifestyle.
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |