Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10592
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το High Concentration White Tea Jasmine Essence είναι ένα εκλεπτυσμένο αρωματικό έλαιο με διπλές νότες σχεδιασμένο ειδικά για την επαγγελματική παραγωγή αρωμάτων και την παραγωγή καλλυντικών υψηλής ποιότητας. Συνδυάζοντας το λεπτό, τραγανό άρωμα του λευκού τσαγιού με την πλούσια άνθη του γιασεμιού, αυτή η πρώτη ύλη επαγγελματικής ποιότητας προσφέρει μια ισορροπημένη, unisex γοητεία που αισθάνεται ταυτόχρονα γείωση και πολυτέλεια. Το προφίλ του αρώματος ανοίγει με τις καθαρές, ελαφρώς πράσινες και ποώδεις πτυχές του λευκού τσαγιού, παρέχοντας μια γαλήνια, μινιμαλιστική νότα κορυφής. Αυτό μετατρέπεται απρόσκοπτα σε μια πλούσια, γλυκιά και βαθιά ρομαντική καρδιά από ανθισμένο γιασεμί. Το μείγμα που προκύπτει είναι ταυτόχρονα αναζωογονητικό και αισθησιακά ζεστό, μιμούμενο την εμπειρία ενός σπα υψηλής ποιότητας ή ενός ηλιόλουστου βοτανικού κήπου. Επειδή είναι ένα λάδι υψηλής συγκέντρωσης, μπορεί να υπερηφανεύεται για εξαιρετική μακροζωία, προβολή και σταθερότητα, συνδυάζοντας όμορφα με νότες βάσης εσπεριδοειδών, ξυλωδών ή μοσχοβολιστών. Είναι πολύ ευέλικτο για διάφορες εφαρμογές, απαιτώντας τυπικά αραίωση 10% έως 20% για τις συνθέσεις Eau de Parfum, 6% έως 10% για αρωματικά κεριά και 1% έως 3% για ασφαλή για το δέρμα λοσιόν και σαπούνια. Τελικά, αυτή η ουσία προσφέρει μια μοντέρνα, κομψή και χαλαρωτική οσφρητική εμπειρία που εξυψώνει κάθε γκάμα αρωμάτων.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Το άρωμα ανοίγει με μια τραγανή, αναζωογονητική έκρηξη λευκών φύλλων τσαγιού, που συμπληρώνεται από λεπτές νότες πράσινου κισσού και λαμπερού περγαμόντου. Αυτό δημιουργεί μια άμεση εντύπωση παρθένας καθαριότητας και γαλήνιας, αναζωογονητικής φρεσκάδας. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Καθώς η αρχική φωτεινότητα μαλακώνει, η καρδιά αποκαλύπτει ένα πλούσιο, ρομαντικό μπουκέτο από γιασεμί και λεπτά λευκά πέταλα. Αυτό το μεσαίο στρώμα εισάγει μια πλούσια, μεθυστική λουλουδάτη γλυκύτητα που προσθέτει βάθος και κομψή θηλυκότητα στη σύνθεση. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Το άρωμα εγκαθίσταται σε μια λεία, ανακουφιστική βάση από καθαρό μόσχο, απαλό κεχριμπάρι και μια πινελιά ξανθού ξύλου. Αυτές οι νότες βάσης αγκυρώνουν τα πτητικά λουλούδια και τα τσάγια, παρέχοντας μια αισθησιακή ζεστασιά σαν το δέρμα που εξασφαλίζει αξιοσημείωτη μακροζωία και ένα εκλεπτυσμένο σιρόπι. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Αρωματικό έλαιο από λευκό τσάι γιασεμί |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,980−1,035 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.485−1.515 |
| Σημείο Flash | >100°C (212°F) |
| Δοσολογία |
Eau de Parfum: 10%-20% Eau de Toilette/Κολόνια: 3%-10% Σαπούνι & Προσωπική Περιποίηση: 1%-3% Κεριά/Διαχύτες: 6%-10% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
Αυτό το αρωματικό λάδι υψηλής συγκέντρωσης έχει σχεδιαστεί για εξαιρετική ευελιξία στις βιομηχανίες ομορφιάς, σπιτιού και προσωπικής φροντίδας. Στην εκλεκτή αρωματοποιία, χρησιμεύει ως κορυφαία βάση ή ως αυτόνομο συμπύκνωμα για τη δημιουργία Eau de Parfum, Eau de Toilette και body splash, παρέχοντας μια εκλεπτυσμένη unisex γοητεία. Στον τομέα της προσωπικής περιποίησης, η χημική του σταθερότητα το καθιστά εξαιρετική επιλογή για τον εμπλουτισμό των καλλυντικών που ξεβγάζουν και αφήνουν, συμπεριλαμβανομένων πολυτελών πλύσεων σώματος, θρεπτικών λοσιόν, ομίχλης προσώπου και χειροποίητων σαπουνιών, χωρίς να προκαλεί αποχρωματισμό ή επιτάχυνση. Επιπλέον, ευδοκιμεί σε εφαρμογές αρωματισμού περιβάλλοντος. Είναι εξαιρετικά συμβατό με κεριά σόγιας, παραφίνης και καρύδας για αρωματικά κεριά και λιώσεις κεριών υψηλής ποιότητας, εξασφαλίζοντας καθαρό έγκαυμα και στιβαρό ζεστό ρίξιμο. Διαλύεται επίσης ομαλά σε φέροντες διαλύτες για διαχυτές καλαμιών, σπρέι δωματίου και λάδια υγραντήρα υπερήχων, μετατρέποντας αβίαστα κάθε εσωτερικό χώρο σε ένα γαλήνιο περιβάλλον σπα υψηλής ποιότητας.
Η πρωταρχική λειτουργία αυτής της ουσίας είναι να προσφέρει μια άμεση, υψηλής ποιότητας οσφρητική ταυτότητα που ανυψώνει την αγοραία αξία ενός προϊόντος και την ελκυστικότητα του καταναλωτή. Λειτουργώντας ως ισχυρός ενισχυτής των αισθήσεων, το τραγανό λευκό τσάι και οι πλούσιες νότες γιασεμιού προκαλούν αισθήματα καθαριότητας, πολυτέλειας και συναισθηματικής ευεξίας, μετατρέποντας τις καθημερινές ρουτίνες σε απολαυστικές τελετουργίες. Τεχνικά, η υψηλή συγκέντρωσή του προσφέρει ανώτερες δυνατότητες κάλυψης, εξουδετερώνοντας αβίαστα τις δυσάρεστες, κλινικές χημικές οσμές που ενυπάρχουν σε ακατέργαστες καλλυντικές βάσεις, επιφανειοδραστικές ουσίες και λίπη σαπουνιού. Επιπλέον, λειτουργεί ως μια εξαιρετικά σταθερή αρωματική ένωση, κατασκευασμένη με σταθεροποιητικά βαριάς βάσης που προσδένονται στις επιφάνειες. Αυτό εξασφαλίζει αξιοσημείωτη μακροζωία και διαρκή απελευθέρωση αρώματος, επιτρέποντας στο άρωμα να παραμείνει όμορφα στο δέρμα για ώρες ή να παραμείνει ισχυρό σε ένα δωμάτιο πολύ μετά το σβήσιμο ενός κεριού, εγγυώντας μια εντυπωσιακή και αξέχαστη εμπειρία μάρκας.
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |