Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10591
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Concentration Green Grape Gummy Flavor Oil είναι ένα υψηλής ποιότητας αρώμα και άρωμα εμπνευσμένο αρωματικό έλαιο που αναπτύχθηκε ειδικά για την παραγωγή αρωμάτων και δημιουργική κατασκευή αρωματικών προϊόντων.Εμπνευσμένη από τη ζουμερή γλυκύτητα των πράσινων σταφυλιών γκαμίνεςΤο άρωμα αυτό προσφέρει ένα παιχνιδιάρικο και ζωντανό φρουτοειδές άρωμα που συνδυάζει φρέσκες αμπελώνες με ζαχαρούχες αποχρώσεις καραμέλας και απαλές μυξούχες.,και εξαιρετικά ελκυστική οσφρητική εμπειρία, διατηρώντας παράλληλα ένα απαλό και εκλεπτυσμένο φινίρισμα κατάλληλο για σύγχρονες εφαρμογές αρωμάτων.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση μυρωδιών, εντυπωσιακή μακροζωία και σταθερή απόδοση σε πολλαπλές συνθέσεις.το αρωματικό έλαιο λειτουργεί εξαιρετικά καλά σε ωραία αρώματα, ομίχλες για το σώμα, αρωματικά κεριά, διασκορπιστές ζαχαρολιπαδιών, σαπούνια, λοσιόν, προϊόντα φροντίδας χειλιών και αρώματα για τον τρόπο ζωής.Ο γλυκός πράσινος χαρακτήρας του σταφυλιού προσφέρει μια αναζωογονητική φρουτοειδή φωτεινότητα ισορροπημένη με κρέμα ζεστασιάς, κάνοντας το άρωμα τόσο διασκεδαστικό όσο και πολυτελές.
Το κόκκινο ελαιόλαδο είναι ιδανικό για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν ένα μοντέρνο φρουτοκομικό άρωμα με ισχυρή έλξη στην αγορά μεταξύ των νεότερων καταναλωτών.φρέσκια που εμπνέεται από καραμέλες, και το μακροχρόνιο άρωμα συμβάλλουν στη δημιουργία διακριτικών προϊόντων που ενισχύουν την ταυτότητα της μάρκας και προσφέρουν μια αξέχαστη αισθητηριακή εμπειρία.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημειώσεις (Ανοίγματος) | Η μυρωδιά ξεκινά με αναζωογονητικές κορυφαίες νότες από πράσινο σταφύλι, φλούδα λεμονιού, πράσινο μήλο και αμυγδαλούς, δημιουργώντας μια φωτεινή και ενεργητική εισαγωγή.Η ζουμερή αμυγδαλώδης συμφωνία αποδίδει μια καθαρή και παιχνιδιάρικη γλυκύτητα που αμέσως τραβά την προσοχή, ενώ οι αποχρώσεις των εσπεριδοειδών ενισχύουν τη φρεσκάδα και τη ζωντάνια. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν μια νόστιμη γλυκόμορφη καρδιά που αποτελείται από γλειφιτζούρια αμπέλου, νέκταρ αχλάδι, μαλακές νότες μούρα και λεπτές λουλουδικές πινελιές.Αυτά τα γλυκά φρουτοειδή στρώματα δημιουργούν μια απαλή και γοητευτική υφή, διατηρώντας παράλληλα ένα σύγχρονο και καθαρό άρωμαΗ ζαχαρωτή γλυκύτητα αισθάνεται νεανική και χαρούμενη χωρίς να γίνεται υπερβολικά βαριά. |
| Σημειώσεις βάσης (Κατάρτιση) | Οι βασικές νότες παρέχουν ένα μαλακό και μόνιμο φινίρισμα με λευκό μουσούκι, ζάχαρη βανίλιας, κεχριμπάρι και κρεμασμένο σανταλόξυλο.βάθοςΣυνολικά, το προφίλ του αρώματος είναι φρουτώδες, γλυκό, παιχνιδιάρικο και σύγχρονο, καθιστώντας το ιδανικό για μοντέρνα αρώματα και προϊόντα αρώματος lifestyle. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Ελαιόλαδο με γεύση κόκκινου σταφυλιού |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,920−0,960 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.455-1.485 |
| Σημείο ανάφλεξης | > 72°C (145°F) |
| Δοσολογία |
Αίμα αρώματος: 10%-20% Eau de Toilette: 5% έως 12% Κούφες / σπρέι για το σώμα: 3% - 8% Κεράκια: 5%-12% Διασκορπιστές από καλάμι: 15%-20% Σαπούνι/Φροντίδα σώματος:00,5%-5% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει την πιο ομαλή εξέλιξη της μυρωδιάς |
Το ελαιόλαδο Green Grape Gummy Flavor Oil έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ένα ζωντανό φρουτοκόστιμο άρωμα που ενισχύει την αισθητηριακή έλξη των αρωμάτων και των αρωματικών προϊόντων.Η κύρια λειτουργία του είναι να παρέχει τη ζουμερή γλυκύτητα του πράσινου σταφυλιού σε συνδυασμό με παιχνιδιάρικα τσιχλόμπαλαΗ υψηλή συγκέντρωση εξασφαλίζει άριστη διάχυση μυρωδιών, μακροχρόνια διατήρηση,και σταθερή απόδοση σε πολλαπλές συνθέσειςΣτην αρωματική βιομηχανία, λειτουργεί ως βασικό αρωματικό συστατικό που προσθέτει φρουτοειδή φωτεινότητα, γλυκότητα σαν καραμέλα και ενεργητική φρεσκάδα στις αρωματικές συνθέσεις.το αρωματικό έλαιο δημιουργεί μια χαρούμενη και αναζωογονητική ατμόσφαιρα με απαλή προβολή αρώματος και διαρκή αρωματική απόδοσηΛειτουργεί επίσης ως συστατικό που ενισχύει τη μυρωδιά σε προϊόντα προσωπικής φροντίδας και οικιακών αρωμάτων, συμβάλλοντας στη βελτίωση της συνολικής ελκυστικότητας του προϊόντος και της εμπειρίας του καταναλωτή.Προσεκτικά διαμορφωμένα με αρωματικά υλικά υψηλής ποιότηταςΣυνολικά, η λειτουργία του είναι να αυξήσει την αξία του προϊόντος, να ενισχύσει την ταυτότητα του αρώματος,και να βοηθήσουν τα εμπορικά σήματα να δημιουργήσουν μοντέρνα και αξέχαστα προϊόντα που απευθύνονται ειδικά σε νέους καταναλωτές και καταναλωτές που προσανατολίζονται στον τρόπο ζωής.
Συγκέντρωση Πράσινο Αμπελώνα Γουμμιρόλατο Χυμό λάδι χρησιμοποιείται ευρέως στις βιομηχανίες αρωμάτων, προσωπικής φροντίδας και οικιακών αρωμάτων λόγω του γλυκού φρουτοειδούς προφίλ του και της εξαιρετικής συμβατότητας της φόρμουλας.Είναι ιδανικό για ωραία αρώματα., ομίχλες σώματος, eau de parfum, και δημιουργικές συλλογές μυρωδιών που απαιτούν ένα παιχνιδιάρικο, χυμητό, και γλυκό εμπνευσμένο μυρωδιά χαρακτήρα.το λάδι λειτουργεί εξαιρετικά καλά σε αρωματικά κεριά, διασκορπιστές ζαχαροκάλαμου, σακούλες αρώματος, σπρέι δωματίου και κερί λιώνει, συμβάλλοντας στη δημιουργία ενός ανανεωτικού και χαρούμενου περιβάλλοντος.προϊόντα φροντίδας χειλιώνΕπιπλέον, το αρωματικό έλαιο μπορεί να ενσωματωθεί σε απορρυπαντικά πλυντηρίων, μαλακτικά υφασμάτων,και ατμοσφαιρικά αναψυκτικά για να παρέχουν μακροχρόνια γλυκύτητα και φρεσκάδα με μια σύγχρονη φρουτοειδή πινελιά.Χάρη στην υψηλή συγκέντρωσή του, την σταθερή απόδοση της σύνθεσής του και την ομαλή διάχυση του αρώματος,Είναι κατάλληλο τόσο για μεγάλης κλίμακας κατασκευή και προσαρμοσμένα έργα ανάπτυξης αρώματος για τα νεανικά αρώματα και τα εμπορικά σήματα lifestyle.
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |