Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10590
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Concentration Body Perfume Cotton Milk Foam Fragrance Oil είναι ένα premium άρωμα που αναπτύχθηκε ειδικά για την παραγωγή αρωμάτων και την κατασκευή υψηλής ποιότητας αρωματικών προϊόντων.Εμπνευσμένη από την ανακουφιστική απαλότητα του φρέσκου βαμβακιού και του κρεμασμένου αφρού γάλακτοςΤο άρωμα συνδυάζει αέρας βαμβακιού με απαλές γαλακτώδεις αποχρώσεις και απαλές μουσκώδεις αποχρώσεις.δημιουργώντας ένα ζεστό και κομψό αρώμα χαρακτήρα που αισθάνεται απαλό, σύγχρονη, και χαλαρωτική.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση μυρωδιών, μακροχρόνια απόδοση και σταθερή συμβατότητα σε διάφορες συνθέσεις.το αρωματικό έλαιο έχει εξαιρετική απόδοση σε αρώματα με βάση την αλκοόλη, ομίχλες για το σώμα, κεριά, διασκορπιστικά από καλάμι, σαπούνια, λοσιόν και προϊόντα προσωπικής φροντίδας.Το άρωμα προσφέρει ένα απαλό και παρήγορο άρωμα, διατηρώντας παράλληλα ένα πολυτελές και εξελιγμένο φινίρισμα κατάλληλο για προϊόντα σύγχρονου τρόπου ζωής.
Το αρωματικό έλαιο είναι ιδανικό για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν ένα καθαρό, κρεμαρό και παρηγορητικό άρωμα με ευρεία απήχηση στους καταναλωτές.μαλακό βαμβάκι φρεσκάδα, και η μακροχρόνια οσφρητική απόδοση συμβάλλουν στη δημιουργία προϊόντων υψηλής ποιότητας που ενισχύουν την ταυτότητα της μάρκας και προσφέρουν μια χαλαρωτική αισθητηριακή εμπειρία στους καταναλωτές.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημειώσεις (Ανοίγματος) | Η μυρωδιά ανοίγει με λεπτές κορυφαίες νότες από άνθος βαμβακιού, αχλάδι, γλυκό αμύγδαλο και απαλές σκόνη, δημιουργώντας μια ελαφριά και αέρας εισαγωγή που αισθάνεται καθαρή, απαλή και ηρεμιστική.Η λεπτή φρουτοειδής γλυκύτητα προσθέτει φρεσκάδα, διατηρώντας την κομψή απαλότητα του αρώματος. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν μια κρεματώδη καρδιά που αποτελείται από αφρό γάλακτος, λευκά λουλούδια, βρώμικο γάλα, ηλιοτρόπο και απαλές αποχρώσεις βανίλιας.παρηγορητικόΤα γαλακτώδη και σκόνη ανθοφόρα στρώματα συνδυάζονται αρμονικά για να δώσουν στο άρωμα μια απαλή δερματική ζεστασιά με σύγχρονη κομψότητα. |
| Σημειώσεις βάσης (Κατάρτιση) | Οι βασικές νότες παρέχουν ένα μακροχρόνιο και άνετο φινίρισμα με σανταλόξυλο, λευκό μουσούκι, κεχριμπάρι, φασόλια τόνκα και κασμίρι.και μακροζωίαΣυνολικά, το προφίλ του αρώματος είναι κρέμα, σκόνη, μαλακό ξύλινο και παρηγορητικό, καθιστώντας το ιδανικό για αρώματα υψηλής ποιότητας και προϊόντα αρώματος άνετου τρόπου ζωής. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Αρωματικό έλαιο από αφρό γάλακτος βαμβακιού |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,930−0,970 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.460-1.490 |
| Σημείο ανάφλεξης | > 75°C (168°F) |
| Δοσολογία |
Αίμα αρώματος: 15%-30% Eau de Toilette/Cologne: 3% έως 10% Σαπούνι και προσωπική φροντίδα: 0,5%-5% Κεράκια/διασκορπείς: 5%-12% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει την πιο ομαλή εξέλιξη της μυρωδιάς |
Το Concentration Body Perfume Cotton Milk Foam Fragrance Oil έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ένα απαλό, κρεμαρό και ανακουφιστικό άρωμα που ενισχύει την αισθητηριακή ποιότητα των αρωμάτων και των αρωματικών προϊόντων.Η κύρια λειτουργία του είναι να παρέχει μια καθαρή φρεσκάδα βαμβακιού που αναμειγνύεται με απαλή γαλακτοκομική γλυκύτητα και απαλή μυσκητή ζεστασιά.Η υψηλή συγκέντρωση εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση αρώματος, μακροχρόνια διατήρηση και σταθερή απόδοση σε πολλαπλές συνθέσεις.Στην αρωματική βιομηχανία, λειτουργεί ως βασικό αρωματικό συστατικό που προσθέτει απαλότητα, κομψότητα και άνετη ζεστασιά στις αρωματικές συνθέσεις.το αρωματικό έλαιο δημιουργεί μια ηρεμιστική και πολυτελή ατμόσφαιρα με απαλή προβολή μυρωδιώνΛειτουργεί επίσης ως συστατικό που ενισχύει τη μυρωδιά σε προϊόντα προσωπικής φροντίδας και οικιακών αρωμάτων, βελτιώνοντας τη συνολική ελκυστικότητα του προϊόντος και την εμπειρία του χρήστη.Προσεκτικά διαμορφωμένα με αρωματικά υλικά υψηλής ποιότητας, το άρωμα διατηρεί τη σταθερότητα κατά τη διάρκεια της κατασκευής και της αποθήκευσης, βοηθώντας ταυτόχρονα τις μάρκες να δημιουργούν προϊόντα υψηλής ποιότητας με μια παρηγορητική και αξέχαστη αρωματική ταυτότητα.
Συγκέντρωση Σώμα Αρώματα Βαμβάκι γάλα αφρό Αρώματα έλαιο χρησιμοποιείται ευρέως σε άρωμα, προσωπική φροντίδα,και οικιακές βιομηχανίες αρωμάτων λόγω του μαλακού κρεμαστικού αρωματικού προφίλ και της ευπροσάρμοστης συμβατότητας της φόρμουλαςΕίναι ιδανικό για ωραία αρώματα, ομίχλες σώματος, eau de parfum και συλλογές αρωμάτων που απαιτούν καθαρό, άνετο και κομψό χαρακτήρα αρώματος.το λάδι λειτουργεί εξαιρετικά καλά σε αρωματικά κεριά, διασκορπιστές ζαχαρολιπαδιών, αρωματικές πέτρες, σπρέι δωματίου και κερί λιώνει, συμβάλλοντας στη δημιουργία ενός ζεστού και χαλαρωτικού περιβάλλοντος.και προϊόντα μπάνιουΕπιπλέον, το αρωματικό έλαιο μπορεί να ενσωματωθεί σε απορρυπαντικά ρούχων, μαλακτικά υφασμάτων,και ατμοσφαιρικά αναψυκτικά για να παρέχουν μακροχρόνια φρεσκάδα με μια άνετη premium πινελιάΧάρη στην υψηλή συγκέντρωσή του, σταθερή απόδοση, και ομαλή διάχυση μυρωδιών,είναι κατάλληλο τόσο για την κατασκευή μεγάλης κλίμακας όσο και για προσαρμοσμένα έργα ανάπτυξης αρωμάτων για premium αρώματα και brands lifestyle..
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |