Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10536
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Αυτό το κορυφαίας ποιότητας έλαιο με γεύση παγωτού βανίλιας έχει σχεδιαστεί σχολαστικά για σύνθεση αρωμάτων υψηλής ποιότητας και παραγωγή εκλεκτών αρωμάτων. Χαρακτηριζόμενο από το εκλεπτυσμένο γκουρμέ οσφρητικό του προφίλ, το λάδι ανοίγει με απολαυστικές, λακτονικές νότες κορυφής που μετατρέπονται απρόσκοπτα σε μια πλούσια, βαλσαμική καρδιά από καθαρή βανίλια, με αποκορύφωμα ένα ζεστό, βουτυρένιο και ζαχαρούχο στέγνωμα.
Αρχιτεκτονημένη για εξαιρετικές επιδόσεις, αυτή η πρώτη ύλη διαθέτει υψηλό επίπεδο συγκέντρωσης, εξασφαλίζοντας βαθύ σιλό (προβολή) και εξαιρετική μακροζωία στο δέρμα ακόμη και σε ελάχιστες οσφρητικές δόσεις. Αυτή η ισχύς προσφέρει εξαιρετική οικονομική αποδοτικότητα για κλιμακωτή παραγωγή. Επιπλέον, το λάδι παρουσιάζει εξαιρετική χημική σταθερότητα και διαλυτότητα σε διάφορα μέσα, αναμειγνύεται αβίαστα σε φορείς αρωμάτων με βάση το αλκοόλ (Eau de Parfum), με βάση το λάδι και στερεούς φορείς χωρίς να διακυβεύεται η διαύγεια ή να προκαλεί επιτάχυνση. Χρησιμεύει ως εξαιρετικό σταθεροποιητικό ή τροποποιητικό, εναρμονίζοντας όμορφα με κεχριμπάρι, ξυλώδη και πικάντικα ακόρντα. Κατασκευασμένο υπό αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, συμμορφώνεται με τα παγκόσμια πρότυπα ασφάλειας καλλυντικών, διασφαλίζοντας μια ασφαλή σύνθεση για το δέρμα, που δεν αποχρωματίζει και είναι έτοιμη για την αγορά.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Το άρωμα ανοίγει με άμεσες, απολαυστικές λακτονικές και κρεμώδεις συμφωνίες, που θυμίζουν φρεσκοτριμμένο γάλα και παγωμένη πηχτή κρέμα. Μια λεπτή νότα παγωμένης γλυκύτητας προσφέρει μια στιγμιαία, ελκυστική φωτεινότητα. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Καθώς η αρχική κρεμώδης υφή εγκαθίσταται, η καρδιά αποκαλύπτει έναν πλούσιο, αυθεντικό πυρήνα βαλσαμικού κόκκου βανίλιας. Αυτό το στάδιο κυριαρχείται από ζεστές, γλυκές και ελαφρώς ξυλώδεις όψεις φυσικής βανίλιας, δημιουργώντας ένα ανακουφιστικό και βαθιά ογκομετρικό κέντρο. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Το dry-down αγκυρώνει το άρωμα με μια διαρκή ζεστασιά καραμελωμένης ζάχαρης, πλούσιο λιωμένο βούτυρο και απαλό λευκό μόσχο σε σκόνη. Αυτή η βαριά βάση δρα ως εξαιρετικό σταθεροποιητικό, διασφαλίζοντας ότι το παρακμιακό, γλυκό ίχνος παραμένει όμορφα στο δέρμα. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Αρωματικό λάδι παγωτού βανίλιας |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 1,035−1,065 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.495−1.525 |
| Σημείο Flash | >93,3°C (200°F) |
| Δοσολογία |
Fine Perfume / EDP: 15% – 30% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
Αυτό το αρωματικό έλαιο παγωτού βανίλιας υψηλής συγκέντρωσης χρησιμεύει ως μια εξαιρετικά ευέλικτη πρώτη ύλη σε πολλαπλές εκλεκτές μορφές αρωμάτων. Στην αρωματοποιία με βάση το αλκοόλ, είναι ένα θεμελιώδες συστατικό για τη δημιουργία εξελιγμένων συνθέσεων Eau de Parfum (EdP) και Eau de Toilette (EdT), προσθέτοντας βάθος και μια μοντέρνα γκουρμέ πινελιά στα παραδοσιακά προφίλ. Η εξαιρετική του διαλυτότητα το καθιστά επίσης ιδανικό για αρώματα με βάση το λάδι (όπως τα rollerballs και τα πολυτελή λάδια σώματος), όπου διαλύεται ομαλά χωρίς να προκαλεί θολότητα ή διαχωρισμό.
Επιπλέον, η υψηλή θερμική σταθερότητα του λαδιού του επιτρέπει να αποδίδει όμορφα σε στερεά αρώματα και εφαρμογές με βάση το κερί, διατηρώντας την πραγματική του αρωματική ακεραιότητα κατά τη διάρκεια της θερμαινόμενης διαδικασίας έκχυσης. Πέρα από το προσωπικό εκλεκτό άρωμα, η στιβαρή σύνθετη φύση του το καθιστά εξαιρετική επιλογή για premium άρωμα περιβάλλοντος, συμπεριλαμβανομένων πολυτελών αρωματικών κεριών, διαχυτών καλαμιών και ομίχλης δωματίου, όπου απαιτείται ένα σταθερό, ισχυρό αποτέλεσμα πλήρωσης δωματίου (κρύο και ζεστό ρίψη).
Από την άποψη της λειτουργικής σύνθεσης, αυτό το αρωματικό λάδι συμπεριφέρεται κυρίως ως ισχυρό σταθεροποιητικό και τροποποιητικό μέσα σε μια πυραμίδα αρωμάτων. Λόγω του υψηλού μοριακού βάρους των γλυκών και βαλσαμικών συστατικών του πυρήνα του, επιβραδύνει τον ρυθμό εξάτμισης των πτητικών κορυφαίων νότων, επεκτείνοντας σημαντικά τη συνολική μακροζωία και την απόδοση του αρώματος στο δέρμα.
Λειτουργεί εξαιρετικά καλά ως εναρμονιστικός παράγοντας, γεφυρώνοντας το χάσμα ανάμεσα στις έντονες νότες κορυφής εσπεριδοειδών ή βαρέων μπαχαρικών και στις βαθιές ξυλώδεις ή μοσχομυριστικές νότες βάσης, εξομαλύνοντας τις τραχιές μεταβάσεις στο στέγνωμα. Επιπλέον, οι εγγενείς λακτονικές και κρεμώδεις όψεις του λειτουργούν για να προσθέτουν ογκομετρική υφή και «σώμα» σε ένα μείγμα, μετατρέποντας τις λεπτές ή επίπεδες συμφωνίες σε πλούσιες, πολυδιάστατες οσφρητικές εμπειρίες. Τέλος, η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική ενυδάτωση και προβολή, επιτρέποντας στους αρωματοποιούς να επιτύχουν ένα επιβλητικό, αξιομνημόνευτο ίχνος αρώματος ακόμη και σε εξαιρετικά οικονομικά αποδοτικά επίπεδα συμπερίληψης χαμηλού ποσοστού.
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |