Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10527
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το High Concentration Imagination Fragrance Oil είναι ένα κορυφαίας ποιότητας άρωμα ειδικά σχεδιασμένο για την παραγωγή αρωμάτων και την κατασκευή προϊόντων με άρωμα πολυτελείας. Εμπνευσμένο από τη μοντέρνα καλλιτεχνική αρωματοποιία, αυτό το άρωμα προσφέρει ένα εκλεπτυσμένο μείγμα από φρέσκα εσπεριδοειδή, αρωματικά μπαχαρικά, μαλακά ξύλα και αισθησιακές συμφωνίες κεχριμπαριού, δημιουργώντας μια καθαρή αλλά εξαιρετικά εκλεπτυσμένη οσφρητική εμπειρία. Το προφίλ του αρώματος είναι κομψό, ζωντανό και σύγχρονο, καθιστώντας το ιδιαίτερα κατάλληλο για σύγχρονες ανδρικές και unisex δημιουργίες αρωμάτων.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση αρωμάτων, εντυπωσιακή μακροζωία και σταθερή απόδοση σε διάφορες εφαρμογές. Προσεκτικά σχεδιασμένο με υψηλής ποιότητας αρωματικά υλικά, το αρωματικό λάδι αναμειγνύεται ομαλά με οινόπνευμα, κερί και καλλυντικές βάσεις, καθιστώντας το ιδανικό για εκλεκτά αρώματα, body mist, κεριά, διαχυτές καλαμιών, σαπούνια, λοσιόν και προϊόντα προσωπικής περιποίησης. Το άρωμα προσφέρει εξαιρετική ισορροπία μεταξύ φρεσκάδας και ζεστασιάς, επιτρέποντάς του να διατηρεί έναν πολυτελή και ευέλικτο χαρακτήρα καθ' όλη τη διάρκεια της χρήσης.
Το High Concentration Imagination Fragrance Oil είναι ιδανικό για μάρκες που αναζητούν ένα premium φρέσκο ξυλώδες άρωμα με έντονη απήχηση στην αγορά. Η μοντέρνα κομψότητα, η ομαλή προβολή και η μακροχρόνια απόδοσή του βοηθούν στη δημιουργία εξελιγμένων προϊόντων που ενισχύουν την ταυτότητα της επωνυμίας και προσφέρουν μια αξέχαστη αισθητηριακή εμπειρία στους καταναλωτές.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Το άρωμα ανοίγει με ζωντανές κορυφαίες νότες από περγαμόντο, κίτρο, γκρέιπφρουτ και φρέσκο τζίντζερ, δημιουργώντας μια ενεργητική φρεσκάδα εσπεριδοειδών με εκλεπτυσμένη πικάντικη πινελιά. Αυτές οι φωτεινές συμφωνίες παρέχουν μια καθαρή και αναζωογονητική πρώτη εντύπωση που αισθάνεται πολυτελής και σύγχρονη. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν μια αρωματική καρδιά που αποτελείται από μαύρο τσάι, νερόλι, λεβάντα και λεπτές αποχρώσεις κανέλας. Αυτά τα συστατικά προσθέτουν βάθος, απαλότητα και μια ελαφρώς αρωματική ζεστασιά διατηρώντας τον φρέσκο και αέρινο χαρακτήρα του αρώματος. Η ισορροπία μεταξύ της φωτεινότητας των εσπεριδοειδών και των αρωματικών μπαχαρικών δημιουργεί μια εκλεπτυσμένη και μοντέρνα υπογραφή. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Οι νότες βάσης προσφέρουν ένα ζεστό και διαρκές φινίρισμα με αμπροξάν, ξύλο κέδρου, ξύλο γκουαϊακ, κεχριμπάρι και απαλό μόσχο. Αυτές οι ξυλώδεις και κεχριμπαρένιες συμφωνίες προσφέρουν εξαιρετική μακροζωία, ομαλή διάχυση και αισθησιακή ζεστασιά. Συνολικά, το προφίλ του αρώματος είναι εσπεριδοειδές, ξυλώδες, αρωματικό και κομψό, καθιστώντας το ιδανικό για premium ανδρικές και unisex δημιουργίες αρωμάτων. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Imagination Fragrance Oil |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,930−0,970 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.460−1.495 |
| Σημείο Flash | >78°C |
| Συνιστώμενη Δοσολογία | Fine Perfume / Eau de Parfum: 15% – 30% Body Mist / Κολωνία: 3% – 10% Κεριά: 5% – 12% Reed Diffusers: 15% – 25% Σαπούνι & Προσωπική Περιποίηση: 0,5% – 5% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |