Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10402
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Στον κόσμο της αρωματοποιίας υψηλών προδιαγραφών, το αιθέριο έλαιο τριαντάφυλλου υψηλής συγκέντρωσης είναι ένα ασυναγώνιστο αριστούργημα της φύσης, μια υγρή ταπετσαρία υφασμένη από χιλιάδες πέταλα διαλεγμένα με το χέρι. Το να το συναντάς στην καθαρή του μορφή σημαίνει να βιώνεις ολόκληρο τον κύκλο ζωής του λουλουδιού σε μια μόνο σταγόνα. Ξεκινά με μια λαμπερή, τραγανή βερνίκι - το άρωμα ενός αγκάθου στελέχους που συνθλίβεται ανάμεσα στα δάχτυλα - προτού ξεδιπλωθεί σε μια βαθιά, βελούδινη καρδιά που εκπέμπει ζεστασιά. Αυτό δεν είναι το καθαρό, κονιοποιημένο τριαντάφυλλο ενός τραπεζιού ματαιοδοξίας. Είναι ένα πλούσιο, μελωμένο ελιξίριο με εκπληκτικούς τόνους μπαχαρικών, κρασιού και υγρής γης.
Για τον τεχνίτη, αυτό το συμπύκνωμα είναι το απόλυτο δομικό εργαλείο. Η τεράστια χημική του πολυπλοκότητα του επιτρέπει να λειτουργεί ως γέφυρα, εναρμονίζοντας τις αιχμηρές νότες κορυφής εσπεριδοειδών με τα βαριά, ρητινώδη βάθη του κεχριμπαριού ή του μόσχου. Στην παραγωγή, η ισχύς του είναι το μεγαλύτερο πλεονέκτημά του. ένα μόνο κλάσμα του ποσοστού μπορεί να αγκυρώσει ένα άρωμα, παρέχοντας μια «άνθιση» που γεμίζει ένα δωμάτιο και μια αντοχή που παραμένει στο δέρμα για ώρες. Προσδίδει έναν τρισδιάστατο ρεαλισμό και μια αίσθηση «κύρος» σε ένα μείγμα, προσφέροντας μια εκλεπτυσμένη ψυχή που τα συνθετικά μόρια προσπαθούν αλλά σπάνια την πετυχαίνουν. Είναι, πολύ απλά, η ανάσα του κήπου αποσταγμένη σε χρυσό.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Η αρχική εντύπωση είναι εντυπωσιακά φωτεινή και αιθέρια. Διαθέτει μια τραγανή, πράσινη βλάστηση - που θυμίζει θρυμματισμένα φύλλα και πρωινή δροσιά - αναμειγνύεται με μια αμυδρή, λεμονάτη τάρτα που παρέχει μια άμεση αίσθηση «ανυψωτικού» και φυσικού ρεαλισμού. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Η καρδιά είναι η ουσία του «Αληθινού Τριαντάφυλλου». Είναι βελούδινο, πλούσιο και έντονα λουλουδάτο. Εδώ, το λάδι αποκαλύπτει εκλεπτυσμένες αποχρώσεις πικάντικου γαρύφαλλου, πλούσιου κρασιού και μια απαλή ξηρότητα σαν τσάι που δίνει στο άρωμα το χαρακτηριστικό σώμα του. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Καθώς το λάδι κατακάθεται, αγκυρώνει το μείγμα με μια επίμονη, μελωμένη γλύκα. Αυτό το στέγνωμα είναι γήινο και ζεστό, γέρνει σε βαλσαμικό πλούτο που διασφαλίζει ότι το άρωμα παραμένει οικείο και εκλεπτυσμένο ώρες μετά την εφαρμογή. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Άρωμα Αιθέριο Έλαιο Τριαντάφυλλου |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,848−0,875 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.453−1.464 |
| Σημείο Flash | >54°C (129°F) |
| Δοσολογία |
0,1% – 5,0% (Σε τελική αρωματική ένωση) |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |