Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10401
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Concentration Neroli Essential Oil Fragrance είναι ένα premium αρωματικό συστατικό που έχει αναπτυχθεί ειδικά για την παραγωγή αρωμάτων και την παραγωγή προϊόντων αρωμάτων πολυτελείας. Εμπνευσμένο από τα ευαίσθητα άνθη της πικρής πορτοκαλιάς, αυτό το αρωματικό έλαιο προσφέρει ένα εκλεπτυσμένο άρωμα λουλουδιών-εσπεριδοειδών που αισθάνεται φρέσκο, κομψό και αναζωογονητικό. Το άρωμα συνδυάζει τη φωτεινή φρεσκάδα των εσπεριδοειδών με απαλές λευκές λουλουδένιες αποχρώσεις και διακριτικούς πράσινους τόνους, δημιουργώντας μια εκλεπτυσμένη και διαχρονική οσφρητική εμπειρία.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση αρώματος, απόδοση μεγάλης διάρκειας και σταθερή συμβατότητα σε πολλαπλές συνθέσεις. Προσεκτικά αναμεμειγμένο με υψηλής ποιότητας αρωματικά υλικά, το αρωματικό λάδι έχει εξαιρετική απόδοση σε εκλεκτά αρώματα, body mist, αρωματικά κεριά, διαχυτήρες καλαμιών, σαπούνια, λοσιόν και προϊόντα προσωπικής περιποίησης. Ο κομψός χαρακτήρας νερολί προσθέτει φωτεινότητα και φινέτσα, ενώ διατηρεί ένα απαλό και πολυτελές προφίλ αρώματος.
Το Concentration Neroli Essential Oil άρωμα είναι ιδανικό για μάρκες που αναζητούν ένα καθαρό, φρέσκο και premium λουλουδένιο άρωμα με ευρεία απήχηση στην αγορά. Ο ισορροπημένος συνδυασμός φρεσκάδας εσπεριδοειδών, απαλότητας λουλουδιών και απαλής ζεστασιάς βοηθά στη δημιουργία εκλεπτυσμένων προϊόντων που ενισχύουν την ταυτότητα της επωνυμίας και προσφέρουν μια αξέχαστη αισθητηριακή εμπειρία στους καταναλωτές.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Το άρωμα ανοίγει με αστραφτερές κορυφαίες νότες από περγαμόντο, γλυκό πορτοκάλι, ξύσμα λεμονιού και πράσινες συμφωνίες εσπεριδοειδών, δημιουργώντας μια λαμπερή και αναζωογονητική εισαγωγή. Αυτά τα τραγανά στοιχεία εσπεριδοειδών παρέχουν μια αναζωογονητική και καθαρή πρώτη εντύπωση με μια λεπτή φυσική γλυκύτητα. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν την εκλεπτυσμένη λουλουδάτη καρδιά του άνθους νερολί που συνδυάζεται με άνθος πορτοκαλιάς, γιασεμί, petitgrain και απαλές λευκές λουλουδένιες συμφωνίες. Η νότα νερολί προσφέρει μια εκλεπτυσμένη ισορροπία φρεσκάδας λουλουδιών και απαλές πράσινες αποχρώσεις, προσθέτοντας κομψότητα, απαλότητα και βάθος στη σύνθεση. Αυτές οι μεσαίες νότες δημιουργούν έναν ήρεμο και πολυτελή χαρακτήρα που αισθάνεται ταυτόχρονα διαχρονικός και μοντέρνος. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Οι νότες βάσης παρέχουν ένα απαλό και ανακουφιστικό φινίρισμα με μόσχο, ξύλο κέδρου, σανταλόξυλο, κεχριμπάρι και ελαφριά ακόρντα βανίλιας. Αυτές οι ζεστές ξυλώδεις νότες ενισχύουν τη μακροζωία διατηρώντας παράλληλα την καθαρή λουλουδάτη φρεσκάδα του αρώματος. Συνολικά, το άρωμα είναι εσπεριδοειδές, λουλουδάτο, αέρινο και εκλεπτυσμένο, ιδανικό για αρώματα υψηλής ποιότητας και προϊόντα με άρωμα πολυτελείας. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Άρωμα Αιθέριο Έλαιο Neroli |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,920−0,960 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.455−1.4895 |
| Σημείο Flash | >72°C (200°F) |
| Δοσολογία |
Fine Perfume / EDP: 15% – 30% Αποσμητικά χώρου: 2% – 8% Σαμπουάν & πλύσιμο σώματος: 0,3% – 2% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |