Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10400
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Συγκέντρωση Η αρώμα αιθέριας ελαίου για το τζασμί είναι ένα αρωματικό συστατικό υψηλής ποιότητας που έχει αναπτυχθεί ειδικά για την παραγωγή αρωμάτων και κατασκευή προϊόντων πολυτελείας αρωμάτων.Εμπνευσμένη από την πλούσια και γοητευτική μυρωδιά των ανθισμένων λουλουδιών του Γιασμινού, αυτό το αρωματικό έλαιο προσφέρει ένα κομψό ανθολογικό προφίλ με απαλές γλυκές, κρεμαρές και ελαφρώς πράσινες αποχρώσεις.Το άρωμα δημιουργεί μια εξελιγμένη και ρομαντική αισθητηριακή εμπειρία που αισθάνεται διαχρονική και πολυτελή.
Η υψηλή συγκέντρωσή του παρέχει εξαιρετική διάχυση μυρωδιών, ισχυρή μακροζωία και σταθερή απόδοση σε διάφορες παρασκευές.το αρωματικό έλαιο έχει εξαιρετική απόδοση σε αρώματα με βάση την αλκοόληΤο απαλό και εκλεπτυσμένο χαρακτήρα του Γιασμινού προσθέτει βάθος, θηλυκότητα,και κομψότητα στις αρωματικές συνθέσεις διατηρώντας μια απαλή και ισορροπημένη λουλουδική ελκυστικότητα.
Η αρώμα του βασικού ελαίου Γιασμινού είναι ιδανική για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν ένα κλασικό λουλουδικό άρωμα υψηλής ποιότητας και ευρείας αγοράς.και μακροχρόνιο άρωμα βοηθούν στη δημιουργία πολυτελών προϊόντων που ενισχύουν την ταυτότητα της μάρκας και παρέχουν στους καταναλωτές μια αξέχαστη και εξελιγμένη εμπειρία αρώματος.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημειώσεις (Ανοίγματος) | Η μυρωδιά ανοίγει με αναζωογονητικές και λεπτές κορυφαίες νότες βεργαμότης, νερόλι, πράσινων φύλλων και μαλακών εσπεριδοειδών, δημιουργώντας μια φωτεινή και αέρας εισαγωγή.Οι λεπτές φρουτοειδείς αποχρώσεις προσθέτουν φρεσκάδα ενώ προετοιμάζουν τη μετάβαση στην πλούσια λουλουδική καρδιά. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες δείχνουν την υπογραφή του χαζμίνου συνδυασμένη με τριαντάφυλλο, πορτοκαλί άνθος, ylang-ylang, και λευκούς λουλουδικούς τόνους.και αισθησιακό ανθολογικό χαρακτήρα που αισθάνεται εκλεπτυσμένο και εκλεπτυσμένοΑυτά τα ανθοειδή στρώματα δημιουργούν βάθος και πλούτο διατηρώντας την απαλότητα και την κομψότητα σε όλη την ανάπτυξη του αρώματος. |
| Σημειώσεις βάσης (Κατάρτιση) | Οι βασικές νότες παρέχουν ένα ζεστό και μόνιμο φινίρισμα με σανταλόξυλο, μουσκός, κεχριμπάρι, κέδρος και μαλακό βανίλια.Αυτές οι παρηγορητικές ξύλινες και μουσκώδεις συμφωνίες ενισχύουν τη μακροζωία του αρώματος ενώ προσθέτουν απαλότητα και αισθησιακή ζεστασιάΣυνολικά, το προφίλ του αρώματος είναι λουλούδινο, κρεμαρό, μαλακό ξύλινο και ρομαντικό, καθιστώντας το ιδανικό για αρώματα υψηλής ποιότητας και πολυτελή αρωματικά προϊόντα. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Μυρωδιά αιθέριας ελαίας γιασαμινίου |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,935−0,975 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.465-1.495 |
| Σημείο ανάφλεξης | > 78°C (200°F) |
| Δοσολογία |
Υψηλής ποιότητας άρωμα / EDP:15% 30% Φρεσκάρισμα αέρα: 2% 8% Σαμπουάν και πλύσιμο σώματος:00,3% ∼ 2% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει την πιο ομαλή εξέλιξη της μυρωδιάς |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |