Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10399
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Συγκέντρωση Το αρώμα αιθέριας έλξης Osmanthus είναι ένα αρωματικό συστατικό υψηλής ποιότητας που έχει αναπτυχθεί ειδικά για την παραγωγή αρωμάτων και για την κατασκευή προϊόντων υψηλής ποιότητας αρωμάτων.Εμπνευσμένη από την κομψή και λεπτή μυρωδιά των ανθισμένων λουλουδιών οσμάνθουςΑυτό το αρωματικό έλαιο προσφέρει ένα εκλεπτυσμένο προφίλ αρώματος που συνδυάζει λουλουδική γλυκύτητα με απαλές φρουτοειδείς και ελαφρώς δερματικές αποχρώσεις.και μια κομψή αισθητηριακή εμπειρία που είναι τόσο σύγχρονη όσο και διαχρονική..
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική διάχυση μυρωδιών, μακροχρόνια απόδοση και ισχυρή σταθερότητα σε διάφορες παρασκευές.το αρωματικό έλαιο έχει εξαιρετική απόδοση σε αρώματα με βάση την αλκοόλη, ομίχλες για το σώμα, κεριά, διασκορπιστικά από ζαχαρολιθικό, σαπούνια, λοσιόν και άλλα προϊόντα προσωπικής φροντίδας.Το απαλό και κομψό χαρακτήρα του οσμάντου το καθιστά εξαιρετικά κατάλληλο τόσο για γυναικεία όσο και για μονόφυλα αρώματα.
Η συγκέντρωση του Essential Oil Osmanthus είναι ιδανική για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν ένα πολυτελές λουλουδιακό άρωμα με φυσική κομψότητα και υψηλής αξίας.και η εκλεπτυσμένη ζεστασιά βοηθούν στη δημιουργία εξελιγμένων προϊόντων που ενισχύουν την ταυτότητα της μάρκας και προσφέρουν μια αξέχαστη εμπειρία αρώματος για τους καταναλωτές.
![]()
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημειώσεις (Ανοίγματος) | Η μυρωδιά ανοίγει με φρέσκες και φωτεινές κορυφαίες νότες βεργαμότης, γλυκού πορτοκαλιού, βερίκοκα και ανοιχτόπράσινων αχρονών, δημιουργώντας μια απαλή φρουτοειδή λάμψη που αισθάνεται ανυψωτική και εξελιγμένη.Οι λεπτές αποχρώσεις των εσπεριδοειδών ενισχύουν τη φρέσκια και κομψή εισαγωγή της μυρωδιάς. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν την καρδιά του αρώματος με πλούσιες συμφωνίες άνθους οσμάνθου, жасмина, τριαντάφυλλου και ροδάκινου.,Αυτά τα ανθοφόρα στρώματα συνδυάζονται αρμονικά για να παράγουν ένα ζεστό, κομψό και θηλυκό χαρακτήρα. |
| Σημειώσεις βάσης (Κατάρτιση) | Αυτές οι ζεστές και κρέμασες συμφωνίες προσθέτουν σταθερότητα, μακροζωία και αισθησιακότητα στο άρωμα.Συνολικά, το προφίλ της μυρωδιάς είναι λουλούδινο, φρουτώδες, μαλακό ξύλινο και κομψό, καθιστώντας το ιδανικό για premium αρώματα και πολυτελή αρωματικά προϊόντα. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Αρωματικό αιθέριο έλαιο Osmanthus |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,930−0,970 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.460-1.490 |
| Σημείο ανάφλεξης | > 75 °C (200 °F) |
| Δοσολογία | Υψηλής ποιότητας άρωμα / EDP:15% 30% Σωματική ομίχλη / ψεκασμός:3% ∙ 10% Κεράκια: 5% ∙ 12% Διασκορπείς από καλάμι:15% 25% Κατασκευή σαπουνιού:1% 5% Λοσόνη / Κρέμα Σώματος:00,5% ∼ 3% Σαμπουάν και πλύσιμο σώματος:00,3% ∼ 2% Φρεσκάρισμα αέρα: 2% 8% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει την πιο ομαλή εξέλιξη της μυρωδιάς |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |