Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10348
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Essence Oil είναι ένα υψηλής ποιότητας άρωμα υψηλής αντοχής που έχει σχεδιαστεί για την κατασκευή εξελιγμένων αρωμάτων και εφαρμογές σε πολυτελή αρωματικά προϊόντα.Εμπνευσμένη από την αντίθεση ανάμεσα στο φως και το σκοτάδιΤο άρωμα συνδυάζει απαλές δερματικές συμφωνίες με ζεστές ξύλινες και καπνιστές αποχρώσεις, δημιουργώντας μια τολμηρή αλλά κομψή οσφρητική εμπειρία.μυστήριο, και βάθος, καθιστώντας το ιδανικό για τα σύγχρονα αρώματα.
Η υψηλή συγκέντρωσή του παρέχει εξαιρετική διάχυση μυρωδιών, ισχυρή σταθερότητα και μακροχρόνια απόδοση σε διάφορες παρασκευές.και καλλυντικές βάσεις, καθιστώντας το κατάλληλο για ωραία αρώματα, κεριά, διασκορπιστές ζαχαρολιπαδιών, προϊόντα φροντίδας σώματος και εφαρμογές οικιακών αρωμάτων.Οι προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες εξασφαλίζουν σταθερή ποιότητα αρώματος και αξιόπιστη απόδοση παραγωγής.
Το Light and Shadow Leather Fragrance Essence Oil είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τα εμπορικά σήματα που αναζητούν μια πολυτελή, καλλιτεχνική και αρσενική αρωματική ταυτότητα.Με τον πλούσιο δερμάτινο χαρακτήρα και την κομψή καπνιστή ζεστασιά, συμβάλλει στη δημιουργία προϊόντων υψηλής ποιότητας με ισχυρή ελκυστικότητα στην αγορά και αξέχαστη αισθητηριακή επίδραση.
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημειώσεις (Ανοίγματος) | Η μυρωδιά ξεκινά με αναζωογονητικές και ελαφρώς πικάντικες κορυφαίες νότες βεργαμότης, ροζ πιπεριού, σαφράνου και καρδαμόνου, δημιουργώντας μια ζωντανή αλλά και εκλεπτυσμένη πρώτη εντύπωση.Η λεπτή φρεσκάδα των εσπεριδοειδών εξισορροπεί τις σκούρες δερματικές συμφωνίες που αναδύονται σταδιακά. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν μια πολυτελή καρδιά από μαλακό δέρμα, κέδρο, βιολέ, жасмин και καπνιστό θυμίαμα..Η δερμάτινη νότα παραμένει πλούσια χωρίς να γίνεται κατακλυσμιακή, δίνοντας στο άρωμα μια σύγχρονη έκκληση στυλ. |
| Σημειώσεις βάσης (Κατάρτιση) | Οι βασικές νότες προσφέρουν ένα μακροχρόνιο και αισθησιακό φινίρισμα με κεχριμπάρι, πατσούλι, σανταλόξυλο, μουσκός, βετιβέρ και πινελιά βανίλιας.και ελαφρώς κρεμαρό ξηρό που ενισχύει τη μακροζωία και την εκλεπτυστικότηταΣυνολικά, το προφίλ του αρώματος είναι τολμηρό, ξύλινο, δερματοειδές και κομψό, καθιστώντας το ιδανικό για υψηλής ποιότητας ανδρικές και unisex δημιουργίες αρώματος. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Ελαφρύ και σκιά δέρμα αρωματικό αιθέριο λάδι |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,950−0,990 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.470-1.510 |
| Σημείο ανάφλεξης | > 80 °C (200 °F) |
| Δοσολογία | Υψηλής ποιότητας άρωμα / EDP:15% 30% Σωματική ομίχλη / ψεκασμός:3% ∙ 10% Κεράκια: 5% ∙ 12% Διασκορπείς από καλάμι:15% 25% Κατασκευή σαπουνιού:1% 5% Λοσόνη / Κρέμα Σώματος:00,5% ∼ 3% Σαμπουάν και πλύσιμο σώματος:00,3% ∼ 2% Φρεσκάρισμα αέρα: 2% 8% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει την πιο ομαλή εξέλιξη της μυρωδιάς |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |