Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10345
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Perfect Gentleman Fragrance Essence Oil είναι ένα premium άρωμα υψηλής συγκέντρωσης σχεδιασμένο για την παραγωγή αρωμάτων και διάφορες εφαρμογές αρωματικών προϊόντων. Φτιαγμένο με εκλεπτυσμένες αρωματικές συμφωνίες, αυτό το άρωμα προσφέρει έναν εκλεπτυσμένο ανδρικό χαρακτήρα που συνδυάζει κομψότητα, αυτοπεποίθηση και μοντέρνα γοητεία. Το άρωμα χαρακτηρίζεται συνήθως από φρέσκες νότες κορυφής εσπεριδοειδών σε συνδυασμό με ζεστούς ξυλώδεις, πικάντικους και κεχριμπαρένιους τόνους, δημιουργώντας μια ισορροπημένη και μακροχρόνια αρωματική εμπειρία.
Η υψηλή συγκέντρωσή του εξασφαλίζει εξαιρετική απόδοση αρώματος, ισχυρή διάχυση και εντυπωσιακή μακροζωία στα τελικά προϊόντα. Το αρωματικό λάδι είναι εξαιρετικά ευέλικτο και συμβατό με πολλαπλές εφαρμογές, όπως εκλεκτά αρώματα, ομίχλες σώματος, κεριά, διαχυτές καλαμιών, σαπούνια, λοσιόν και προϊόντα προσωπικής περιποίησης. Σχηματισμένο με προσεκτικά επιλεγμένες πρώτες ύλες, προσφέρει σταθερή απόδοση κατά την παραγωγή, διατηρώντας παράλληλα εξαιρετική συνοχή αρώματος.
Το Perfect Gentleman Fragrance Essence Oil είναι ιδανικό για μάρκες που αναζητούν ένα πολυτελές και μοντέρνο ανδρικό άρωμα που απευθύνεται στους σύγχρονους καταναλωτές. Με την κορυφαία ποιότητα και τον εκλεπτυσμένο χαρακτήρα του, συμβάλλει στην ανύψωση της αξίας του προϊόντος και στη δημιουργία μιας αξέχαστης αισθητηριακής εμπειρίας.
![]()
| Νότες αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες σημειώσεις (Άνοιγμα) | Οι νότες κορυφής ανοίγουν με ένα δροσιστικό μείγμα από περγαμόντο, λεμόνι και τραγανό πράσινο μήλο, δίνοντας μια ενεργητική και καθαρή πρώτη εντύπωση. Οι λεπτές νότες μαύρου πιπεριού και αρωματικής λεβάντας προσθέτουν φρεσκάδα με μια εκλεπτυσμένη αρρενωπή πινελιά. |
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι μεσαίες νότες αποκαλύπτουν μια ζεστή και κομψή καρδιά που αποτελείται από γιασεμί, γεράνι, κάρδαμο και μαλακό ξύλο κέδρου. Αυτές οι νότες δημιουργούν βάθος και χαρακτήρα, εξισορροπώντας τη φρεσκάδα με τις πικάντικες και ξυλώδεις νότες που ενισχύουν την πολυτελή γοητεία του αρώματος. |
| Σημειώσεις βάσης (Θεμέλιο) | Οι νότες βάσης παρέχουν πλούσιο και μακράς διαρκείας φινίρισμα με κεχριμπάρι, σανταλόξυλο, πατσουλί, μόσχο και βανίλια. Αυτά τα ζεστά και αισθησιακά συστατικά δημιουργούν εξαιρετική μακροζωία και ομαλό στέγνωμα που αισθάνεται εκλεπτυσμένο, αναπαυτικό και μοντέρνο. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Gentleman Fragrance Essence Oil |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,945−0,985 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.465−1.495 |
| Σημείο Flash | >100°C (200°F) |
| Δοσολογία | Fine Perfume / EDP: 15% – 30% Body Mist / Σπρέι: 3% – 10% Κεριά: 5% – 12% Reed Diffusers: 15% – 25% Παρασκευή σαπουνιού: 1% – 5% Λοσιόν σώματος / Κρέμα: 0,5% – 3% Σαμπουάν & πλύσιμο σώματος: 0,3% – 2% Αποσμητικά χώρου: 2% – 8% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |