Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10378
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Σχετική πυκνότητα: |
0,985−1,060 g/cm³ @ 25°C |
Σχετική πυκνότητα: |
0,985−1,060 g/cm³ @ 25°C |
Αυτή η συμπυκνωμένη ουσία αρώματος, εμπνευσμένη από την εμβληματική Flowerbomb του Viktor & Rolf,αντιπροσωπεύει μια αρωματική ένωση υψηλών επιδόσεων, μελετημένα σχεδιασμένη για τις αυστηρές απαιτήσεις της επαγγελματικής αρωματοποιίας και της κατασκευής πολυτελών προϊόντων.Το έλαιο αυτό, που χαρακτηρίζεται από τον πλούσιο ανατολικό του χαρακτήρα, έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει μια εκρηκτική οσφρητική εμπειρία, που επιτυγχάνει μια εκλεπτυσμένη ισορροπία μεταξύ της πυκνής ανθοφορίας και του εθιστικού,Η αρχιτεκτονική της μυρωδιάς ανοίγει με μια φωτεινή, εξελιγμένη έκρηξη τσαγιού, βεργαμότας και οσμαντού, η οποία μετατρέπεται απρόσκοπτα σε μια πλούσια, εκτεταμένη καρδιά του Γιασμίνου του Σαμπάκ,Ορχιδέα CattleyaΑυτό το πολύπλευρο μπουκέτο στηρίζεται σε μια ισχυρή, γήινη βάση από πατσούλι και μουσκός, που γλυκαίνεται λεπτά με γκουρμαντικές συμφωνίες για να εξασφαλίσει μια ζεστή,Κρεμαστικό ξηρό με εξαιρετική σιλάταΓια τον επαγγελματία παραγωγό, η ουσία αυτή προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα παραγωγής.που περιέχει υψηλή σταθεροποιητική αξία και χημική σταθερότητα που του επιτρέπει να διατηρεί τη δομική του ακεραιότητα σε υψηλές συγκεντρώσειςΕίτε χρησιμοποιείται για την παραγωγή Eau de Parfum, περίθαλψη του σώματος, είτε για αρωματισμό περιβάλλοντος,Παρέχει ένα προφίλ κύρους που "αρέσει στο πλήθος" που καλύπτει αποτελεσματικά τις άσχημες μυρωδιές ενώ παράγει την μακροχρόνια, υψηλής επιρροής αισθητηριακή υπογραφή που συνδέεται με διεθνείς μάρκες πολυτελείας.
![]()
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημειώσεις (Ανοίγματος) |
|
| Μεσαίες νότες (καρδιά) |
|
| Σημειώσεις βάσης (Κατάρτιση) |
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Φλωρίνη (Viktor & Rolf) Αρωματικό Έλαιο |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 10,020-1,055 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.490-1.525 |
| Σημείο ανάφλεξης | > 98°C ((208°F) |
| Δοσολογία |
Αριστοτεχνικό άρωμα (EDP/Parfum): 15% ∼ 25% Φροντίδα σώματος/Λοσιόν: 1% ∙ 3% Οικιακή μυρωδιά/κηράκια: 8% ∙ 12% Εφαρμογές σαπουνιού και λουτρών: 2% - 5% (Ελέγξτε το πιστοποιητικό IFRA για την ασφάλεια του δέρματος) Αρωματικά κεριά: 6% ∼ 10% (ανάλογα με τον τύπο κεριού) |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει την πιο ομαλή εξέλιξη της μυρωδιάς |
Η κύρια λειτουργία του μυρωδιού που εμπνέεται από το Flowerbomb είναι να λειτουργεί ως μια υψηλής απόδοσης οσφρητική άγκυρα, παρέχοντας μια "εκρηκτική" αισθητηριακή επίδραση που καθορίζει την πολυτελή ταυτότητα ενός εμπορικού σήματος.Από τεχνική άποψη, το έλαιο αυτό λειτουργεί ως μια σύνθετη γκουρμαντική-φλωρική συμφωνία με υψηλό μοριακό βάρος, η οποία μεταφράζεται σε ανώτερες ιδιότητες σταθεροποίησης.Αυτό σημαίνει ότι επιβραδύνει αποτελεσματικά την εξάτμιση των πιο πτητικών συστατικών.Επιπλέον, εξυπηρετεί μια κρίσιμη ουδετερωτική λειτουργία στην κατασκευή.Το ισχυρό πατσουλί και η καρδιά του γιασαμινού μπορούν να καλύψουν με επιτυχία τα χημικά "απαράδεκτα σημεία" που βρίσκονται σε πολλές καλλυντικές βάσειςΗ χημική του σταθερότητα είναι ειδικά σχεδιασμένη για να αποτρέψει την οξείδωση,διασφάλιση ότι το άρωμα παραμένει ζωντανό και πιστό στο προφίλ του ακόμη και όταν αποθηκεύεται σε διαφορετικές περιβαλλοντικές συνθήκεςΗ ουσία παρέχει υψηλό αρωματικό ωφέλιμο φορτίο και επιτρέπει χαμηλότερα ποσοστά ένταξης, ενώ παράλληλα επιτυγχάνει ένα "πρεστίγιο".το οποίο το καθιστά τόσο ένα αισθητηριακό επίκεντρο όσο και μια οικονομικά αποδοτική λύση για την υψηλής παραγωγής.
Η ευελιξία αυτής της ουσίας την καθιστά βασικό στοιχείο στην παραγωγή ευγενών αρωμάτων, όπου χρησιμοποιείται συνήθως για τη δημιουργία Eau de Parfum (EDP) και εκχυλίσματος αρωμάτων.Το γλυκό προφίλ είναι ιδανικό για την πολυτελή φροντίδα του σώματος.Συμπεριλαμβανομένων των λαμπερών σωματικών ελαίων, των μαστουρωμένων βουτύρων σώματος, και των υψηλής ποιότητας ζελιών ντους, όπου η μυρωδιά πρέπει να "κολλήσει" στο δέρμα πολύ μετά την εφαρμογή.χρησιμοποιείται συχνά σε αρωματικές ομίχλες μαλλιών και ορούς, επειδή η λιποδιαλυτή φύση του ενσωματώνεται απρόσκοπτα χωρίς να θέτει σε κίνδυνο την υφή του προϊόντοςΠέρα από την προσωπική φροντίδα, αυτή η ουσία είναι εξαιρετικά αποτελεσματική για το Premium Ambient Scenting. Η αντοχή της στη θερμότητα της επιτρέπει να λειτουργεί εξαιρετικά καλά σε κεριά σόγιας και παραφίνης,παρέχοντας μια "ψυχρή ρίψη" που είναι τόσο ισχυρή όσο η "ζεστή ρίψη"Είναι επίσης μια ιδανική επιλογή για διασκορπιστήριες καλαμιών και σπρέι δωματίου, όπου οι διασκορπιστικές νότες του γιασαμινού και του μουσκού μπορούν να γεμίσουν γρήγορα μεγάλους χώρους, δημιουργώντας μια ατμόσφαιρα πλούσιας,Η ανθολογική ζεστασιά είναι σύμφωνη με τις κορυφαίες εταιρείες αρωμάτων στον κόσμο..
Η ομάδα Ερευνών και Ανάπτυξης, που αποτελείται από διδακτορικούς και ανώτερους μηχανικούς, συνεργάζεται με πανεπιστήμια για τη διατήρηση της καινοτομίας και της ποιότητας των προϊόντων.και μείωση του κόστους παραγωγής.
Τα πλεονεκτήματά μας:
![]()
![]()
![]()
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |
Χρόνος παραγωγής:3-5 ημέρες για τις δοκιμαστικές παραγγελίες, 5-10 ημέρες για τις orders χύδης.
![]()
Όπου υπάρχουν αρώματα, υπάρχουν και γεύσεις φυτών.
WhatsApp:+8613924190039