Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL20534
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
| Κορυφαίες Νότες | Το άρωμα ανοίγει με μια λεπτή, υδάτινη συμφωνία που περιλαμβάνει λευκό δαμάσκηνο, περγαμόντο και φύλλα πράσινου τσαγιού. Αυτό παρέχει μια τραγανή, ελαφρώς όξινη εισαγωγή που μιμείται τα καλυμμένα με δροσιά πέταλα ενός χειμερινού άνθους. |
|---|---|
| Μεσαίες Νότες | Στην καρδιά του βρίσκεται η χαρακτηριστική Καμέλια Ιαπωνική, υποστηριζόμενη από λευκό γιασεμί και ροζ παιώνια. Αυτές οι νότες προσφέρουν μια βελούδινη, πουδρένια λουλουδάτη υφή που είναι ρομαντική, αλλά και αέρινη και καθαρή. |
| Βασικές Νότες | Το άρωμα καταλήγει σε μια ηρεμιστική βάση από ξύλα ξανθά, ελαφρύ σανταλόξυλο και λευκό μόσχο. Αυτό εξασφαλίζει ένα παρατεταμένο τελείωμα "καθαρού δέρματος" που αισθάνεται εξαιρετικά απαλό και πολυτελές. |
| Όνομα προϊόντος | Αρωματικό Έλαιο Καμέλιας |
|---|---|
| Αρωματικό Προφίλ | Λουλουδάτο-Φρουτώδες-Ξυλώδες άρωμα |
| Εμφάνιση | Διαυγές, άχρωμο έως ανοιχτοκίτρινο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,905 έως 0,945 g/cm³ @ 25°C |
| Σημείο Ανάφλεξης | >90°C |
| Δείκτης Διάθλασης (RI) | 1,453 έως 1,488 (στους 20°C) |
| Χωρίς Φθαλικές Ενώσεις | Ναι |
| Διάρκεια Ζωής | 36 Μήνες (Φυλάσσεται μακριά από φως) |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε συστήματα με βάση τα επιφανειοδραστικά |
| Εφαρμογή | Δοσολογία Χρήσης |
|---|---|
| Αφρόλουτρο & Αφρόλουτρο Σώματος | 1,5% - 5,0% |
| Σαμπουάν & Μαλακτική Κρέμα | 1,0% - 3% |
| Υγρό Σαπούνι Χεριών | 0,5% - 2% |
| Σαπούνι Ψυχρής Επεξεργασίας | 3% - 6% |
| Λοσιόν/Κρέμα Σώματος | 0,2% - 1% |
| Τύπος Συσκευασίας | ΠΟΣΟΤΗΤΑ | Προδιαγραφή | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό Μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5εκ (4 μπουκάλια 5 κιλών ανά χαρτοκιβώτιο) | 0,038cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45εκ | 0,032cbm |
| Jerry Can | 20-25 κιλά | Μ29,5*Π29,5*Υ41εκ | 0,33cbm |