Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL30392
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
![]()
![]()
![]()
| Νότες Αρώματος | Περιγραφή |
|---|---|
| Κορυφαίες Νότες | Το άρωμα ανοίγει με μια ζωντανή, ζουμερή έκρηξη από άγριες φράουλες, κόκκινο ροζ γκρέιπφρουτ και φύλλο βιολέτας. Αυτός ο συνδυασμός παρέχει μια αναζωογονητική, πράσινη και ελαφρώς πικάντικη εισαγωγή που μιμείται ένα δροσερό πρωινό της άνοιξης. |
| Μεσαίες Νότες | Στην καρδιά του, το άρωμα ξεδιπλώνεται σε ένα ντελικάτο λουλουδάτο μπουκέτο από γαρδένια, πέταλα βιολέτας και γιασεμί. Αυτές οι νότες δημιουργούν μια απαλή, μεταξένια υφή που είναι ρομαντική και αέρινη, αποφεύγοντας τη βαρύτητα που συχνά συνδέεται με τα παραδοσιακά λουλούδια. |
| Βασικές Νότες | Το στέγνωμα βασίζεται σε μια ζεστή, αισθησιακή βάση από λευκά ξύλα, μόσχο και κρεμώδη βανίλια. Αυτές οι βασικές νότες παρέχουν μια κομψή "άγκυρα", διασφαλίζοντας ότι τα ελαφρύτερα λουλουδάτα και φρουτώδη στοιχεία παραμένουν με ένα απαλό, πουδρένιο τελείωμα. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Αρωματικό Έλαιο Daisy |
| Προφίλ Αρώματος | Έντονα Εσπεριδοειδή, Ζωηρή Φλούδα, Αφρώδες |
| Εμφάνιση | Διαφανές υγρό από άχρωμο έως ανοιχτό κίτρινο |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,979-0,999 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1,449-1,469 @ 20°C |
| Σημείο Ανάφλεξης | 74°C-115°C (143,6°F-158°F) |
| Συστατικά | Φυσικές & Συνθετικές Αρωματικές Ενώσεις |
| Συνιστώμενη Δοσολογία | Κερί Σόγιας & Φυτικό: 8% - 10% (Για ισχυρή, γεμάτη χώρο διάχυση) Κερί Παραφίνης: 6% - 9% (Εξαιρετική διαύγεια αρώματος σε χαμηλότερες ποσότητες) Διαχυτήρες Στικ: 15% - 25% (Ανάμιξη με Augeo ή παρόμοιο φορέα) Σαπούνια CP & MP: 1% - 3% (Ελέγξτε την Κατηγορία IFRA 9 για ασφάλεια συγκεκριμένης παρτίδας) Λοσιόν & Κρέμες: 0,5% - 1,5% (Ασφαλές για εφαρμογές σε δέρμα που παραμένει) |
| Ρυθμός Εξάτμισης | Διατηρεί συνεχή άρωμα για 20-30 ημέρες, καλύπτοντας 15-25 τετραγωνικά μέτρα |
| Διαλυτότητα | Εύκολα διαλυτό σε αιθανόλη και προπυλενογλυκόλη |
| Συμβατότητα | Συμβατό με τους περισσότερους ανιονικούς, μη ιονικούς και αμφιτεριονικούς επιφανειοδραστικούς παράγοντες |
| Διάρκεια Ζωής | 12-24 μήνες όταν αποθηκεύεται σε δροσερό, σκοτεινό μέρος σε σφραγισμένο δοχείο |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | Συμβατό με IFRA με εγκεκριμένες δοκιμές ερεθισμού του δέρματος |
Η κύρια λειτουργία του αρωματικού ελαίου Daisy είναι η δημιουργία μιας εκλεπτυσμένης, αναζωογονητικής ατμόσφαιρας που προσομοιάζει τη φωτεινότητα του εξωτερικού χώρου. Στο πλαίσιο του εσωτερικού σχεδιασμού, εξυπηρετεί μια αισθητική και ψυχολογική λειτουργία, χρησιμοποιώντας "λαμπερές" κορυφαίες νότες και απαλά λουλούδια για να προάγει αισθήματα αισιοδοξίας, νεανικότητας και χαλάρωσης. Τεχνικά, αυτό το λάδι είναι σχεδιασμένο ως ένας σταθερός αρωματικός φορέας, ειδικά διαμορφωμένος για να αντέχει τις υψηλές θερμοκρασίες του λιωμένου κεριού χωρίς το άρωμα να "μελανιάζει" ή να χάνει τις ντελικάτες αποχρώσεις φράουλας και βιολέτας. Το υψηλό του σημείο ανάφλεξης διασφαλίζει ότι λειτουργεί με ασφάλεια ως σταθερός ατμός που απελευθερώνεται με θερμότητα στα κεριά. Επιπλέον, δρα ως παράγοντας υφής για τον αέρα. σε αντίθεση με τα βαριά, πνιγηρά αρώματα, η λειτουργία του Daisy είναι να παρέχει μια "διαφανή" λουλουδάτη αίσθηση που φρεσκάρει ένα δωμάτιο χωρίς να υπερφορτώνει τις αισθήσεις. Αυτό το καθιστά ένα απαραίτητο εργαλείο για δημιουργούς που επιδιώκουν να επιτύχουν ένα "καθαρό" οσφρητικό προφίλ που απευθύνεται σε ένα ευρύ δημογραφικό κοινό καταναλωτών πολυτελών αρωμάτων χώρου.
Το αρωματικό έλαιο Daisy είναι εξαιρετικά ευέλικτο, με την πιο εξέχουσα εφαρμογή του στην παραγωγή premium κεριών και κεριών τήξης. Λόγω του κομψού προφίλ αρώματός του, αποτελεί βασικό στοιχείο για συλλογές "Boutique" ή "Spring", αποδίδοντας όμορφα σε μείγματα κεριών σόγιας, καρύδας και βερίκοκου. Σε συστήματα υγρής βάσης, εφαρμόζεται ευρέως σε διαχυτήρες στικ και πολυτελή αρώματα χώρου, όπου οι δροσερές νότες φύλλων βιολέτας του προσφέρουν μια άμεση, αναζωογονητική έκρηξη. Είναι επίσης πολύ αποτελεσματικό σε συνθέσεις προσωπικής φροντίδας. επειδή είναι συνήθως χωρίς φθαλικές ενώσεις και χαμηλής περιεκτικότητας σε βανιλίνη, χρησιμοποιείται σε σαπούνια "melt and pour", βόμβες μπάνιου και θρεπτικά έλαια σώματος για να προσδώσει μια υψηλής ποιότητας, αίσθηση αρώματος σχεδιαστή στο δέρμα. Επιπλέον, βρίσκει δημιουργική εφαρμογή στη αρωματοποίηση χαρτικών και υφασμάτων, όπως αρωματικά ένθετα συρταριών ή αρωματικές κάρτες, όπου το απαλό, πουδρένιο στέγνωμά του αφήνει μια μακράς διάρκειας, ρομαντική εντύπωση. Ο "ηλιόλουστος" χαρακτήρας του το καθιστά επίσης μια δημοφιλή επιλογή για προϊόντα φροντίδας ρούχων, όπως πολυτελή σπρέι λινών και εγχύσεις για μπάλες στεγνωτηρίου.
| Τύπος Συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφή | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό Μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 μπουκάλια ανά χαρτοκιβώτιο | 0,038cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0,032cbm |
| Jerry Can | 20-25 κιλά | L29.5*D29.5*H41cm | 0,33cbm |