Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL30393
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Νότες αρωμάτων: |
Λουλουδάτο, Εσπεριδοειδή, Ξυλώδες, Φρέσκο |
Συστατικό: |
Περιέχει εκχύλισμα ανθίας πιόνιας |
Οικογένεια αρωμάτων: |
Λουλουδένιο, Φρουτώδες, Ξυλώδες, Ανατολίτικο, Φρέσκο |
Προέλευση: |
ΣΟ |
Ισχύς αρώματος: |
Μέτριο προς Ισχυρό |
Χρώμα: |
Διαφανές ή ελαφρώς χρωματισμένο |
Τύπος: |
Αρωματικό υγρό |
Προσθήκη αναλογίας: |
0,1%-0,5% |
Υλικό καλαμιού: |
Μπαστούνι |
Αρμονία: |
Λειτουργεί με τυπικούς διαχυτές καλαμιών |
μορφή: |
Άχρωμο ή ανοιχτόκίτρινο υγρό λάδι |
Διαλυτότητα: |
Λάδι/Υδατοδιαλυτό |
Νότες αρωμάτων: |
Λουλουδάτο, Εσπεριδοειδή, Ξυλώδες, Φρέσκο |
Συστατικό: |
Περιέχει εκχύλισμα ανθίας πιόνιας |
Οικογένεια αρωμάτων: |
Λουλουδένιο, Φρουτώδες, Ξυλώδες, Ανατολίτικο, Φρέσκο |
Προέλευση: |
ΣΟ |
Ισχύς αρώματος: |
Μέτριο προς Ισχυρό |
Χρώμα: |
Διαφανές ή ελαφρώς χρωματισμένο |
Τύπος: |
Αρωματικό υγρό |
Προσθήκη αναλογίας: |
0,1%-0,5% |
Υλικό καλαμιού: |
Μπαστούνι |
Αρμονία: |
Λειτουργεί με τυπικούς διαχυτές καλαμιών |
μορφή: |
Άχρωμο ή ανοιχτόκίτρινο υγρό λάδι |
Διαλυτότητα: |
Λάδι/Υδατοδιαλυτό |
Το Lemon Mint αρωματικό λάδι είναι ένα συναρπαστικό και υψηλής ενέργειας αρωματικό μείγμα ειδικά σχεδιασμένο για να παρέχει μια άμεση αίσθηση καθαριότητας και αναζωογόνησης.Σχεδιασμένο με διπλό προφίλ δράσης.Το άρωμα λειτουργεί ως ένα ισχυρό οσφρητικό "κάλεσμα αφύπνισης" που είναι ιδιαίτερα αποτελεσματικό σε κερί λιώνει και διασκορπείς για την εξουδετέρωση πεισματική οικιακές μυρωδιές.Ζεστή έκρηξη από Σικελικό λεμόνι και συντετριμμένο λεμονόχορτο.Αυτή η φωτεινότητα είναι εξειδικευμένα μετριοποιημένη από μια δροσερή, χόρτο καρδιά κηπευτικής μέντας και συντετριμμένα φύλλα spearmint.Δημιουργώντας μια καθαρή συνέργεια που αισθάνεται τόσο φυσική όσο και εξελιγμένη.Οι λεπτές αποχρώσεις του ευκαλύπτου ή του πράσινου τσαγιού συχνά ενσωματώνονται για να ενισχύσουν την άνετη, φαρμακευτική φρεσκάδα του μείγματος, ενώ μια διαφανής βάση από ελαφρύ μουσκός εξασφαλίζει ένα παρατεταμένο, αερό φινίρισμα.Επειδή η λεπτή και ζωντανή σύνθεσή τουΑυτή η μυρωδιά είναι βασική για κουζίνες και χώρους εργασίας, ευνοούμενη από τους κατασκευαστές για την εξαιρετική της ισχύ και την ικανότητά της να μετατρέπει οποιοδήποτε δωμάτιο σε ένα αναζωογονητικό,Ένα καθαρό καταφύγιο χωρίς το βάρος βαρέων λουλουδιών ή μουσκών..
![]()
![]()
![]()
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Η εμπειρία ξεκινά με μια απότομη, ανατριχιαστική έκρηξη Σικελικού λεμονιού, κλειδί λεμόνι, και μανταρίνι πορτοκαλί."Sparkling" ανοίγματος που μιμείται τη μυρωδιά του φρέσκο κομμένο φρούτο, ενεργοποιώντας άμεσα το περιβάλλον. |
| Μεσαίες σημειώσεις | Η καρδιά του αρώματος μεταβαίνει σε ένα δροσιστικό μπουκέτο από συντετριμμένα φύλλα σπιέρμιντ και πεππερμέντα.Που προσθέτει ένα "πράσινο""αερή διάσταση και να αποτρέψει τα εσπεριδοειδή από το να γίνουν υπερβολικά ζαχαρούχα. |
| Σημειώσεις | Καθώς η μυρωδιά εγκατασταθεί, αφήνει ένα καθαρό, γόνιμο μονοπάτι από λευκό μουσκός και ελαφρύ κέδρον.Αυτές οι βασικές σημειώσεις εξασφαλίζουν ότι οι πιο πτητικές νότες μέντας και λεμονιού έχουν αρκετή άγκυρα για να παραμείνουν σε ένα δωμάτιο χωρίς να χάσουν τη γευστικότητα τους.Αναζωογονητικός χαρακτήρας. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Λεμονόχαρτο, μυρωδιά. |
| Προφίλ αρώματος | Αιχμηρά εσπεριδοειδή, ζεστή φλούδα, φουσκωτά |
| Εμφάνιση | Άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο διαφανές υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 0.899−0.935 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.457-1.485 @ 20°C |
| Σημείο ανάφλεξης | 51°C-74°C (143.6°F-158°F) |
| Συστατικά | Φυσικές και συνθετικές αρωματικές ενώσεις |
| Συνιστώμενη δοσολογία | Wax Melts: 10% - 12% Σόγια/Παραφίνια Κηράκια: 6% - 10% Ριντ διηθητικά: 15% - 25% Υπερήχθη διαχυστήρες: 3-5 σταγόνες. Σπρέι δωματίου: 2% - 5% |
| Ποσοστό πτητικοποίησης | Διατηρεί συνεχές άρωμα για 20-30 ημέρες, καλύπτοντας 15-25 τετραγωνικά μέτρα |
| Διαλυτότητα | Εύκολα διαλυτές σε αιθανόλη και προπυλενογλυκόλη |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα ανιονικά, μη-ιονικά και ζβιτεριονικά επιφανειακά δραστικά |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 12-24 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, σκοτεινό μέρος σε σφραγισμένο δοχείο |
| Τυπική συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το IFRA με επιτυχημένη δοκιμή ερεθισμού του δέρματος |
Η κύρια λειτουργία του αρωματικού ελαίου λεμονιού είναι η αισθητηριακή διέγερση και ο περιβαλλοντικός καθαρισμός.Οι ζεστές σημειώσεις εσπεριδοειδών δρουν για να οξύνουν την εστίαση και την εγρήγορση.Πέρα από τη βελτίωση της διάθεσης, λειτουργεί ως υψηλής απόδοσης ουδετεροποιητής οσμών.Αντίθετα με τα βαρύτερα αρώματα που απλά στρώνουν τις μυρωδιές.Η οξεία οξύτητα του λεμονιού και οι καμφοριώδεις ιδιότητες της μέντας χημικά αντιλαμβάνονται να "κόβουν" και να εξαλείφουν τις οργανικές μυρωδιές, όπως αυτές από μαγείρεμα, κατοικίδια ζώα ή υγρασία.Το λάδι είναι σχεδιασμένο για θερμική σταθερότητα και ταχεία διάχυση.Σε μέσα κεριού, είναι σχεδιασμένο να διατηρεί μια συνεπή μοριακή απελευθέρωση, διασφαλίζοντας ότι οι πτητικές κορυφαίες νότες δεν καίγονται πολύ γρήγορα.Η δευτερεύουσα λειτουργία του είναι ως αναζωογονητικός παράγοντας σε επαγγελματικούς χώρους.Δημιουργώντας μια ατμόσφαιρα καθαριότητας και επαγγελματικής υγιεινής που προάγει μια αίσθηση ασφάλειας και ευημερίας για τους επιβάτες.
Το Lemon Mint είναι μια κορυφαία επιλογή για "υψηλής κυκλοφορίας" εφαρμογές οικιακών αρωμάτων, ειδικά προσαρμοσμένες για περιοχές όπου η φρεσκάδα είναι πρωταρχική.Η πιο αποτελεσματική εφαρμογή του είναι στα κερί και τα tartlets.Στην κουζίνα και το μπάνιο, η χαμηλότερη θερμοκρασία τήξης διατηρεί τέλεια το αρωματικό προφίλ των λεπτών φύλλων μέντας.Χρησιμοποιείται ευρέως σε διασκορπιστή καλαμιού και αυτόματα σπρέι δωματίου για να διατηρεί μια σταθερή "απλά καθαρισμένη" αύρα.Πέρα από το οικιακό αρωματισμό, είναι ένα εξαιρετικό πρόσθετο για οικολογικά φιλικά προϊόντα καθαρισμού, όπως DIY πολυεπιφανειακά σπρέι ή αρωματικά λύματα ξύδι, που καλύπτουν τις σκληρές μυρωδιές βάσης με ένα φωτεινό, αρωματικό χρώμα.Το βότανο.Στο πεδίο της προσωπικής φροντίδας, εφαρμόζεται σε ενθαρρυντικά πλυντήρια σώματος, απολέπιση ποδιών, και καθαρά σαπούνια, όπου η δροσερή αίσθηση παρέχει μια εμπειρία σαν σπα.ΕπιπλέονΧρησιμοποιείται συχνά σε γραφεία και χώρους εργασίας για να αυξήσει την παραγωγικότητα, ή εφαρμόζεται σε μπάλες στεγνωτήρων μαλλιών για να δώσει στο πλυντήριο ένα crisp,Ηλιοψυγμένα εσπεριδοειδή φινίρισμα που αισθάνεται εξαιρετικά φυσικό και άνετο..
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 φιάλες ανά κουτί | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |