Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL40139
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Αποθήκευση: |
Καθαρό και δροσερό σκοτεινό μέρος προστατευμένο |
Συστατικά: |
Κερί σόγιας, αιθέρια έλαια, αρωματικά έλαια |
Χαρακτηριστικό: |
Βιώσιμο, εφοδιασμένο |
Σημειώσεις μυρωδιού: |
Jasmine, Rose, Gardenia |
Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: |
Φιλτίλι χωρίς μόλυβδο, μη τοξικά συστατικά |
άλλο όνομα: |
Αρωματικό έλαιο κεριών |
μορφή: |
Υγρό |
Διαλυτότητα: |
Και ελαιοδιαλυτό και υδατοδιαλυτό |
Όνομα προϊόντος: |
Κερί Fragrances |
Χρώμα: |
ανοιχτό κίτρινο |
από: |
Λάδι συμπυκνωμένου υγρού |
Διανομή: |
Εντός 7 ημερών |
Delinery: |
3-5 εργάσιμες |
Βαθμός: |
ISO |
Αποθήκευση: |
Καθαρό και δροσερό σκοτεινό μέρος προστατευμένο |
Συστατικά: |
Κερί σόγιας, αιθέρια έλαια, αρωματικά έλαια |
Χαρακτηριστικό: |
Βιώσιμο, εφοδιασμένο |
Σημειώσεις μυρωδιού: |
Jasmine, Rose, Gardenia |
Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: |
Φιλτίλι χωρίς μόλυβδο, μη τοξικά συστατικά |
άλλο όνομα: |
Αρωματικό έλαιο κεριών |
μορφή: |
Υγρό |
Διαλυτότητα: |
Και ελαιοδιαλυτό και υδατοδιαλυτό |
Όνομα προϊόντος: |
Κερί Fragrances |
Χρώμα: |
ανοιχτό κίτρινο |
από: |
Λάδι συμπυκνωμένου υγρού |
Διανομή: |
Εντός 7 ημερών |
Delinery: |
3-5 εργάσιμες |
Βαθμός: |
ISO |
Το αρωματικό έλαιο Blackberry και Laurel Leaf είναι ένα εξελιγμένο μείγμα "πράσινο-γευστικό" που μεταμορφώνει τα παραδοσιακά φρουτώδη αρώματα σε μια υψηλής ποιότητας, βοτανική εμπειρία.Η μυρωδιά εξισορροπεί το βάθοςΗ αντίθεση αυτή εμποδίζει το άρωμα να γίνει υπερβολικά σακχαρίνιο.Αντί να παρέχει μια αναζωογονητική, unisex προφίλ που κλίνει σε γήινη, δάσος δονήσεις.
Στην παραγωγή κεριών θερμής επεξεργασίας, αυτό το άρωμα εκτιμάται ιδιαίτερα για τη σταθερότητά του και την απόδοσή του.διασφαλίζοντας ότι η μυρωδιά δεν "καίγεται" κατά τη διάρκεια της φάσης ψύξηςΓια τους κατασκευαστές, αυτό το έλαιο παρέχει μια εξαιρετική ζεστή ρίψη· η οξύτητα των σημείων του μούρου βοηθά το άρωμα να ταξιδεύει αποτελεσματικά μέσα από μεγάλους χώρους μόλις ανάψει το κερί.Αποφεύγει την κοινή παγίδα της μυρωδιάς "συνθετικού" με τη γείωση του καρπού σε μια βάση κέδρου ή ελαφρού μουσκού.Το αποτέλεσμα είναι ένα ζωντανό, εκλεπτυσμένο κερί που αισθάνεται τόσο άνετο όσο και καθαρό, καθιστώντας το ένα από τα αγαπημένα για πολυτελείς οικιακές αρώματα.
![]()
| Κύρια σημεία | Η μυρωδιά ξεκινά με μια ζωντανή, πικρή έκρηξη Deep Blackberry, Black Currant Buds, και Grapefruit.προσφέροντας μια άμεση φρεσκάδα που απαιτεί την προσοχή. |
|---|---|
| Μεσαίες νότες (καρδιά) | Οι πράσινες, ελαφρώς πικάντικες νότες διαχωρίζουν την πυκνότητα του καρπού.προσθέτοντας έναν εκλεπτυσμένο ρεαλισμό "φρέσκου κήπου" και λουλουδικές αποχρώσεις του Λευκού Ιασάμινου. |
| Σημειώσεις | Το άρωμα αποθηκεύεται σε ένα γειωμένο, ξύλινο θεμέλιο από κέδριο, βετίβιρ και μαλακό μουσκός.διασφάλιση μακροχρόνιου και ισορροπημένου αρωματικού ίχνος. |
| Προφίλ αρώματος | Αρωματικό έλαιο φύλλων μαύρων βατόμουρων και λαρυγγίων |
|---|---|
| Εμφάνιση | Διαυγές έως ανοιχτόκίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,905 έως 0,950 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.465 - 1.485 @ 20°C |
| Σημείο ανάφλεξης | > 80 °C (200 °F) |
| Συστατικά | Φυσικές και συνθετικές αρωματικές ενώσεις |
| Χωρίς φθαλικές ενώσεις | Ακολουθεί τα σύγχρονα πρότυπα "καθαρής μυρωδιάς" για λιανική πώληση πολυτελείας. |
| Εφαρμογή | Δοσολογία |
|---|---|
| Κεράκια από κερί σόγιας | 6% - 10% |
| Παραφίνη / μείγμα κεριού | 4% - 7% |
| Διασκορπείς από καλάμι | 15% - 20% |
| Σπρέι δωματίου | 1% - 5% |
| Σαπούνι ((Κρύα διαδικασία) | 3% - 5% |
| Θερμική διάχυση | Εξαιρετικό - Γεμίζει 20-30 τετραγωνικά μέτρα σε 3-5 λεπτά μετά το φωτισμό |
|---|---|
| Θερμική σταθερότητα | Κατασκευασμένα για να αντιστέκονται στην υποβάθμιση σε τυποποιημένες θερμοκρασίες χύσης κεριών (65 °C - 80 °C) |
| Ψυχρή ρίψη | Εξαιρετικό - Αξιοσημείωτο άρωμα όταν δεν έχει καεί |
| Ζεστή ρίψη | Εξαιρετικό - ισχυρό και σταθερό άρωμα διαδίδεται κατά την καύση |
| Συμφωνία κεριού | Εξαιρετικό - Αναμειγνύεται άψογα με κερί σόγιας, κερί μέλισσας, κερί καρύδας, κερί παραφίνης και αναμειγνύεται |
| Διαλυτότητα | 100% διαλυτές σε λάδι· αποτρέπει τη μετάωση ή τη συγκέντρωση λάδι στην επιφάνεια του κεριού |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, σκοτεινό μέρος |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA και έχει περάσει τις δοκιμές ερεθισμού του δέρματος |
Η κύρια λειτουργία αυτού του αρωματικού ελαίου είναι να παρέχει μια πολυεπίπεδη οσφρητική εμπειρία που εξισορροπεί την συναισθηματική ανύψωση με τη χαλάρωση της γείωσης.λειτουργεί ως αρωματική άγκυραΗ πικρία του μαύρου βατόμουρου διεγείρει τις αισθήσεις και αναζωογονεί το περιβάλλον, ενώ οι πράσινες φυτικές νότες του φύλλου του λωρίτη λειτουργούν ως φυσικό ανακουφιστικό του στρες."Παγκόσμιο Πανεπιστήμιο". "
Τεχνικά, το λάδι λειτουργεί ως αρωματικός παράγοντας υψηλών επιδόσεων με εξαιρετική θερμική σταθερότητα.διασφάλιση ότι η μυρωδιά δεν διαλύεται ή διαστρεβλώνεται όταν εκτίθεται σε λιωμένο κερίΕπιπλέον, επειδή συνήθως συντάσσεται χωρίς βανιλίνη, λειτουργεί ως πρόσθετη ουσία με ασφάλεια σταθερότητας.επιτρέποντας στους κατασκευαστές να παράγουν άθικτα λευκά ή έντονα χρωματισμένα κεριά χωρίς τον κίνδυνο αποχρωματισμού λόγω οξείδωσης με την πάροδο του χρόνου, διατηρώντας την αισθητική διάρκεια ζωής του προϊόντος.
Η ευελιξία του προφίλ Blackberry και Laurel Leaf το καθιστά κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών πολυτελών οικιακών αρωμάτων και προσωπικής φροντίδας.Πέρα από την κύρια χρήση του σε κεριά θερμής επεξεργασίας και δοχείωνΤο καθαρό, καθαρό προφίλ του εξουδετερώνει αποτελεσματικά τις μυρωδιές, αντί να τις καλύπτει απλώς.το οποίο το καθιστά αγαπημένο για τα προϊόντα κουζίνας και σαλόνι.
Επιπλέον, η ασφαλή σύνθεσή του για το δέρμα (όταν είναι σύμφωνη με την κατηγορία 9 του IFRA) επιτρέπει την εφαρμογή σε λουτρά μπάνιου και σώματος, όπως χειροποίητα σαπούνια ψυχρής επεξεργασίας, ενυδατικές λοσιόν,και απολέπιση του σώματος scrubsΗ "πράσινη" φύση του φύλλου της λωρίδας το καθιστά ιδιαίτερα δημοφιλές στα προϊόντα οδοντοθεραπείας που προορίζονται για άτομα με διαφορετικό φύλο, όπως τα έλαια για τα γένια ή τα πολυτελή ζελέ ντους, όπου χρησιμοποιείται ένα περίπλοκο,επιθυμητό μη ανθολογικό βοτανικό άρωμαΗ ευρεία του ελκυστικότητα εξασφαλίζει ότι ταιριάζει απρόσκοπτα στις εποχικές συλλογές "Επεξεργασία Περιορισμένης Εκδόσεως" ή στις μόνιμες σειρές προϊόντων "High-End Boutique".
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα ΕΠΕ | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 φιάλες ανά κουτί | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |