Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL40138
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το Φυτικό Έλαιο Αρωμάτων Marshmallow Cake είναι ένα απολαυστικό, γκουρμέ αριστούργημα σχεδιασμένο ειδικά για τις απαιτήσεις υψηλής απόδοσης της Παραγωγής Αρωματικών Κεριών Ψυχρής Επεξεργασίας. Αυτή η ουσία αιχμαλωτίζει τη νοσταλγική, αέρινη γλυκύτητα ενός ψημένου marshmallow ενσωματωμένου σε ένα πλούσιο, βουτυρώδες παντεσπάνι. Σχεδιασμένο από τη μάρκα Plant, αυτό το λάδι είναι μια μελέτη στην "Οσφρητική Άνεση", καθιστώντας το την απόλυτη επιλογή για συλλογές αρτοποιών, άνετες οικιακές σειρές και μάρκες κεριών μπουτίκ με θέμα "Γλυκό Κατάστημα".
Το άρωμα ανοίγει με μια πούδρινη, ζαχαρένια νότα κορυφής ζάχαρης ζαχαροπλαστικής και μια πινελιά κρεμώδους βανίλιας, παρέχοντας έναν άμεσο χαιρετισμό "γλυκού καταστήματος". Καθώς το κερί καίγεται, η καρδιά αποκαλύπτει έναν πυκνό, παρακμιακό πυρήνα από ψημένο αφρό marshmallow και ζεστή, χρυσαφένια ζύμη κέικ, δημιουργώντας ένα ρεαλιστικό άρωμα "ψημένο από τον φούρνο". Η βάση αγκυρώνεται από ένα ζεστό, βαλσαμικό θεμέλιο λιωμένου βουτύρου και ένα ψίθυρο καραμελωμένης ζάχαρης, το οποίο λειτουργεί ως σταθεροποιητής επαγγελματικής ποιότητας για να διασφαλίσει ότι το άρωμα παραμένει "πυκνό" και λαχταριστό καθ' όλη τη διάρκεια της καύσης.
Αυτό που κάνει το λάδι Plant Marshmallow Cake πραγματικά εντυπωσιακό είναι η "Γκουρμέ Ακεραιότητά" του. Σε αντίθεση με πολλά γλυκά έλαια που μπορούν να μυρίζουν "συνθετικά" ή υπερβολικά χημικά όταν θερμαίνονται, αυτή η φόρμουλα διατηρεί μια ρεαλιστική, βουτυρώδη πλούσια γεύση. Είναι ειδικά σταθεροποιημένο για εργασία ψυχρής επεξεργασίας, διασφαλίζοντας ότι το άρωμα δεν "πηγίζει" το κερί ή δεν χάνει τις αφράτες νότες κορυφής του κατά τη φάση ωρίμανσης. Μεταμορφώνει κάθε δωμάτιο σε ένα ζεστό, ζαχαρένιο καταφύγιο απόλυτης απόλαυσης.
| Νότες Κορυφής | Το άρωμα οδηγεί με ένα άμεσο, αφράτο σύννεφο Ζάχαρης Ζαχαροπλαστικής, Κρεμώδους Βανίλιας και μια πινελιά Γλυκού Γάλακτος. Αυτό παρέχει το "αέρινο" άνοιγμα marshmallow που ορίζει το όνομα του αρώματος - ελαφρύ, πούδρινο και άμεσα αναγνωρίσιμο. |
|---|---|
| Μεσαίες Νότες (Καρδιά) | Στον πυρήνα του βρίσκεται ένα παρακμιακό μείγμα από Αφρό Ψημένου Marshmallow, Ζύμη Χρυσαφένιου Κέικ και μια πινελιά Βουτυρόκρεμας Χτυπημένης. Αυτή η καρδιά παρέχει το "βάρος" του αρώματος, δημιουργώντας ένα ρεαλιστικό, λαχταριστό άρωμα ενός κέικ που φουσκώνει στον φούρνο. |
| Νότες Βάσης | Το θεμέλιο χτίζεται πάνω σε Λιωμένο Βούτυρο, Καραμελωμένη Ζάχαρη και έναν ψίθυρο Βαλσαμικής Βανίλιας. Αυτές οι νότες λειτουργούν ως επαγγελματικοί σταθεροποιητές, διασφαλίζοντας ότι το άρωμα έχει ένα "πυκνό", παρατεταμένο "hot throw" που παραμένει πλούσιο και βουτυρώδες μέχρι το τέλος. |
| Προφίλ Αρώματος | Έλαιο Γεύσης Marshmallow Cake |
|---|---|
| Εμφάνιση | Διαυγές έως ανοιχτοκίτρινο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 1.020 έως 1.100 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.490 - 1.540 @ 20°C |
| Σημείο Ανάφλεξης | >93°C (200°F) |
| Συστατικά | Φυσικές & Συνθετικές Αρωματικές Ενώσεις |
| Χωρίς Φθαλικές Ενώσεις | Συμμορφώνεται με τα σύγχρονα πρότυπα "καθαρών αρωμάτων" για πολυτελή λιανική πώληση |
| Εφαρμογή | Δοσολογία |
|---|---|
| Κεριά Σόγιας | 8% - 12% |
| Κερί Παραφίνης / Μείγμα | 4% - 7% |
| Αρωματικά Διαχυτές | 15% - 20% |
| Σπρέι Χώρου | 1% - 5% |
| Σαπούνι (Ψυχρής Επεξεργασίας) | 3% - 5% |
| Θερμική Διάχυση | Εξαιρετική - Γεμίζει 20-30 τετραγωνικά μέτρα σε 3-5 λεπτά μετά το άναμμα |
|---|---|
| Θερμική Σταθερότητα | Σχεδιασμένο για να αντιστέκεται στην υποβάθμιση σε τυπικές θερμοκρασίες χύτευσης κεριών (65°C - 80°C) |
| Cold Throw | Εξαιρετικό - Αισθητό άρωμα όταν δεν είναι αναμμένο |
| Hot Throw | Εξαιρετικό - Ισχυρή και σταθερή διάχυση αρώματος κατά την καύση |
| Συμβατότητα με Κερί | Εξαιρετική - Αναμιγνύεται άψογα με κερί σόγιας, κερί μέλισσας, κερί καρύδας, κερί παραφίνης και μείγματα |
| Διαλυτότητα | 100% διαλυτό σε λάδι, αποτρέπει την εφίδρωση ή τη συσσώρευση λαδιού στην επιφάνεια του κεριού |
| Διάρκεια Ζωής | 24 μήνες όταν αποθηκεύεται σε δροσερό, σκοτεινό μέρος |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA και έχει περάσει δοκιμές ερεθισμού του δέρματος |
Η κύρια λειτουργία του Plant Marshmallow Cake είναι να λειτουργεί ως Γκουρμέ Ατμοσφαιρικός Ενισχυτής, σχεδιασμένος να προκαλεί "Θετική Νοσταλγία" και αίσθηση οικιακής ασφάλειας. Σχεδιασμένο με βανιλίνη υψηλού μοριακού βάρους και αιθυλομαλτόλη, αυτή η ουσία λειτουργεί ως "Σκαλωσιά Μακράς Διάρκειας" για την κατασκευή κεριών ψυχρής επεξεργασίας. Τεχνικά, η μάρκα Plant χρησιμοποιεί ένα Πλέγμα Χαμηλής Πτητικότητας, το οποίο διασφαλίζει ότι οι βαριές, βουτυρώδεις συμφωνίες δεν "καίγονται" σε υψηλές θερμοκρασίες, αλλά αντίθετα απελευθερώνουν μια σταθερή, γραμμική διάχυση αρώματος.
Σε εμπορικό πλαίσιο, η λειτουργία του είναι Διαχείριση Αισθητηριακής Άνεσης. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για να δημιουργεί ένα εφέ "Ζεστού Κόμβου", κάνοντας μεγάλους ή αποστειρωμένους χώρους να αισθάνονται οικείοι και κατοικημένοι. Από τεχνική άποψη, το πιο εντυπωσιακό χαρακτηριστικό του είναι η "Συμβατότητά του με Φιτίλι"; παρά το ότι είναι ένα βαρύ, πλούσιο σε ζάχαρη λάδι, φιλτράρεται για να αποτρέψει τη συσσώρευση άνθρακα, διασφαλίζοντας μια καθαρή, χωρίς αιθάλη καύση που διατηρεί την καθαρότητα του αρώματος ζύμης κέικ.
Το Plant Marshmallow Cake χαρακτηρίζεται από την "Κρεμώδη Πυκνότητά" του και την "Τεχνίτικη Γλυκύτητά" του, καθιστώντας το την κορυφαία επιλογή για επωνυμίες "Bakery-Core" και εποχιακές πολυτελείς συλλογές. Η πιο αποτελεσματική εφαρμογή του είναι στην Παραγωγή Αρωματικών Κεριών Ψυχρής Επεξεργασίας, όπου η σταθερότητα του ελαίου διασφαλίζει ότι το άρωμα επιβιώνει από τη διαδικασία ωρίμανσης χωρίς να χάνει τις "αφράτες" νότες κορυφής marshmallow. Στους τομείς Λιανικής και Ακινήτων, χρησιμοποιείται συχνά ως "Σκηνικό Άρωμα" για τη δημιουργία ενός ακαταμάχητου, φιλόξενου περιβάλλοντος που μιμείται τη μυρωδιά ενός επαγγελματικού κουζινιού.
Στην Πολυτελή Οικιακή Αρωματοποιία, το χαρακτηριστικό "Ψημένο" προφίλ παρέχει ένα "Hot Throw" που είναι αξιοσημείωτα ρεαλιστικό, αποφεύγοντας τη συνθετική "πλαστική" μυρωδιά που είναι συνηθισμένη σε φθηνότερα γκουρμέ. Για Παραγωγές Σπρέι Ξενοδοχείων, λειτουργεί ως "Εποχιακή Υπογραφή" για χειμερινά ή εορταστικά θέματα, προσφέροντας μια αίσθηση "Εξωτικής Απόλαυσης". Το καθοριστικό του χαρακτηριστικό είναι η "Βουτυρώδης Υφή" του - είναι ένα άρωμα που αισθάνεται "πυκνό" στον αέρα, παρέχοντας μια πολυαισθητηριακή εμπειρία που αφορά εξίσου την "αίσθηση" της ζεστασιάς όσο και τη μυρωδιά της ζάχαρης.
| Τύπος Συσκευασίας | ΠΟΣΟΤΗΤΑ | Προδιαγραφή | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό Μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 μπουκάλια ανά χαρτοκιβώτιο | 0.038cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry Can | 20-25 κιλά | L29.5*D29.5*H41cm | 0.33cbm |