Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL30868
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Το άρωμα ξεκινά με ένα λαμπερό, εκλεπτυσμένο μείγμα Καλαβριανής Μπεργκαμότας, Ζέστι Λεμόνι και Πράσινου Τσαγιού.Καθαρός αέρας ενός υψηλού επιπέδου λόμπι και άμεση αναζωογόνηση του περιβάλλοντος. |
| Μεσαίες σημειώσεις | Καθώς τα εσπεριδοειδή εγκατασταθούν, μια περίπλοκη λουλουδική και πικάντικη καρδιά αναδύεται, με λευκό Γιασμήνι, λιοντάρι της κοιλάδας, και μια ένδειξη φρέσκου τζίντζερ.προσφέροντας ένα μαλακό, υδατική ανθοφορία ισορροπημένη με ένα λεπτό, ενεργοποιητικό μπαχαρικό. |
| Σημειώσεις | Οι βαθιές αυτές, μουσκώδεις νότες παρέχουν την "πέντε αστέρων" μακροζωία που απαιτείται για την αίσθηση του περιβάλλοντος.αφήνοντας ένα παρατεταμένο ίχνος ζεστασιάς και αρχιτεκτονικής σταθερότητας που εγκατασταθεί όμορφα σε υφάσματα και έπιπλα. |
Κατά την παραγωγή, το έλαιο αυτό είναι εξαιρετικά ευπροσάρμοστο για διασκορπιστές ψυχρού αέρα και μπαστούνια από καλαμπόκι λόγω της αποτελεσματικότητας του "νεφελωτισμού" του, διασκορπίζεται ομοιόμορφα χωρίς διαχωρισμό.προσφέρει μια διάσημη "ατμοσφαιρική μυρωδιά" που αμέσως μετατρέπει έναν χώρο διαβίωσης σε ένα υψηλού επιπέδου ιερό..
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Το Intercontinental Hotel Fragrances Oil |
| Προφίλ αρώματος | Αιχμηρά εσπεριδοειδή, ζεστή φλούδα, φουσκωτά |
| Εμφάνιση | Άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο διαφανές υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,940−0,985 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.460−1.490 @ 20°C |
| Σημείο ανάφλεξης | >85°C (185°F) |
| Συστατικά | Φυσικές και συνθετικές αρωματικές ενώσεις |
| Συνιστώμενη δοσολογία | Διασκορπείς από καλάμι: 20% - 30% Αρωματικά κεριά: 8% - 10% Σπίτι/Κατάστημα: 3% - 5% Διασκορπιστής ψυχρού αέρα: 100% Σαπούνι ψυχρής επεξεργασίας: 3% - 5% |
| Ποσοστό πτητικοποίησης | Διατηρεί συνεχές άρωμα για 20-30 ημέρες, καλύπτοντας 15-25 τετραγωνικά μέτρα |
| Διαλυτότητα | Εύκολα διαλυτές σε αιθανόλη και προπυλενογλυκόλη |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα ανιονικά, μη-ιονικά και ζβιτεριονικά επιφανειακά δραστικά |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 12-24 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, σκοτεινό μέρος σε σφραγισμένο δοχείο |
| Τυπική συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το IFRA με επιτυχημένη δοκιμή ερεθισμού του δέρματος |
Οι εφαρμογές αυτού του πολυτελούς αρωματικού ελαίου επικεντρώνονται στην υψηλής ποιότητας οικιακή και ξενοδοχειακή μυρωδιά.Είναι το χρυσό πρότυπο για τη δημιουργία μιας ξεχωριστής εμπειρίας "Five-Star Lobby" σε αλυσίδες ξενοδοχείων.Για την Artisan Reed Diffusers, είναι η πιο δημοφιλής επιλογή για την αγορά "Quiet Luxury", παρέχοντας μια σταθερή,εξελιγμένες μυρωδιές στους διαδρόμους και τους χώρους διαβίωσηςΣτα αρωματικά κεριά ψυχρής επεξεργασίας, εφαρμόζεται για τη δημιουργία συλλογών "Staycation", όπου το υψηλό σημείο ανάφλεξης εξασφαλίζει μια καθαρή, ισχυρή θερμή ρίψη που γεμίζει ένα δωμάτιο με ένα διάσημο, ξύλινο άρωμα.Επιπλέον, είναι βασικό συστατικό στα σπρέι και τις ομίχλες λινών πολυτελείας, όπου χρησιμοποιείται για την ανανέωση υφασμάτων και ταπετσαριών με ένα "δυνατό" φινίρισμα.Η ευελιξία του επεκτείνεται επίσης στα προϊόντα σαπουνιού και μπάνιου Melt & Pour, επιτρέποντας στους κατασκευαστές να προσφέρουν μια πλήρη, εμπνευσμένη από ξενοδοχεία αισθητηριακή τελετή για τον σύγχρονο καταναλωτή.
![]()
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 φιάλες ανά κουτί | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |