Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL30847
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Υλικό καλαμιού: |
Μπαστούνι |
Κορυφαίες σημειώσεις: |
Περγαμόντο, Λεμόνι, Γκρέιπφρουτ |
Οφέλη: |
Φρέσκια ανάσα και μακροχρόνια μυρωδιά |
Άλλα ονόματα: |
Διαχυτικό Αρωματικό Λάδι |
Χρήση: |
Εσωτερική χρήση |
ΑΠΟΣΤΟΛΗ: |
Εντός 7 ημερών |
Προέλευση: |
ΣΟ |
Συστατικό: |
Περιέχει εκχύλισμα ανθίας πιόνιας |
Δείγματα: |
Παρέχετε ελεύθερα |
Χρώμα: |
Ποικίλλει ανάλογα με το άρωμα |
Εύρος τιμών: |
Αξιοποιήσιμο για Premium |
Μέγεθος Μπουκαλιού: |
1000 ml |
Ράφι: |
1-3 χρόνια |
Τύπος αρώματος: |
Κανονικό μέγεθος |
Μακροζωία αρώματος: |
Μεγάλης διάρκειας |
Υλικό καλαμιού: |
Μπαστούνι |
Κορυφαίες σημειώσεις: |
Περγαμόντο, Λεμόνι, Γκρέιπφρουτ |
Οφέλη: |
Φρέσκια ανάσα και μακροχρόνια μυρωδιά |
Άλλα ονόματα: |
Διαχυτικό Αρωματικό Λάδι |
Χρήση: |
Εσωτερική χρήση |
ΑΠΟΣΤΟΛΗ: |
Εντός 7 ημερών |
Προέλευση: |
ΣΟ |
Συστατικό: |
Περιέχει εκχύλισμα ανθίας πιόνιας |
Δείγματα: |
Παρέχετε ελεύθερα |
Χρώμα: |
Ποικίλλει ανάλογα με το άρωμα |
Εύρος τιμών: |
Αξιοποιήσιμο για Premium |
Μέγεθος Μπουκαλιού: |
1000 ml |
Ράφι: |
1-3 χρόνια |
Τύπος αρώματος: |
Κανονικό μέγεθος |
Μακροζωία αρώματος: |
Μεγάλης διάρκειας |
| Σημειώσεις αρωμάτων | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Μια άμεση έκρηξη φράουλας που έχει ωριμάσει στον ήλιο, συχνά συνοδευόμενη από πράσινα φύλλα ή φλούδα εσπεριδοειδών |
| Μεσαίες σημειώσεις | Η "καρδιά" αποκαλύπτει μια παρόμοια με την καρυδιά ή το συμπυκνωμένο γάλα. |
| Σημειώσεις | Μια μακροχρόνια βάση από ζεστή βανίλια, ζάχαρη σε σκόνη και μαλακό μουσκός |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμαστικό αρωματικό έλαιο φράουλας |
| Προφίλ αρώματος | Αιχμηρά εσπεριδοειδή, ζεστή φλούδα, φουσκωτά |
| Εμφάνιση | Άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο διαφανές υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 1.011−1.025 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 10,449−1,495 @ 20°C |
| Σημείο ανάφλεξης | 68°C - 75°C (154°F - 167°F) |
| Συστατικά | Φυσικές και συνθετικές αρωματικές ενώσεις |
| Συνιστώμενη δοσολογία | Διασκορπείς από καλάμι: 15% - 25% Αρωματικά κεριά: 6% - 12% Κερί λιώνει: 10% - 15% Υγρό σαπούνι/γέλια: 1% - 3% Σαπούνι ψυχρής επεξεργασίας: 3% - 6% |
| Ποσοστό πτητικοποίησης | Διατηρεί συνεχές άρωμα για 20-30 ημέρες, καλύπτοντας 15-25 τετραγωνικά μέτρα |
| Διαλυτότητα | Εύκολα διαλυτές σε αιθανόλη και προπυλενογλυκόλη |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα ανιονικά, μη-ιονικά και ζβιτεριονικά επιφανειακά δραστικά |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 12-24 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, σκοτεινό μέρος σε σφραγισμένο δοχείο |
| Τυπική συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το IFRA με επιτυχημένη δοκιμή ερεθισμού του δέρματος |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 φιάλες ανά κουτί | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |