Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL20169
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το "Jenny's Fragrance Oil" (συχνά συνδεδεμένο με τη γραμμή Jenny Glow ή τους προμηθευτές μπουτίκ) είναι ένα εξελιγμένο, εμπνευσμένο από σχεδιαστές προφίλ αρώματος που έχει γίνει αγαπημένο για τα υψηλού επιπέδου σαμπουάν,ζελέ ντουςΣε αντίθεση με τις κλινικές μυρωδιές της μαζικής αγοράς, αυτό το άρωμα χαρακτηρίζεται από την αιθέρια, εμπνευσμένη από τη φύση κομψότητα,Συχνά αντλώντας έμπνευση από την απλότητα του Jo Malone.Έχει σχεδιαστεί για να μετατρέψει μια συνηθισμένη ρουτίνα μπάνιου σε μια πολυτελή εμπειρία "σιωπηλής πολυτέλειας".
Το άρωμα είναι συνήθως ένα αρμονικό ανθολογικό-δαστικό ή φρουτοειδές-φλωρικό μείγμα, όπως οι δημοφιλείς παραλλαγές "Peony" ή "Wood & Sage".Η ατμόσφαιρα του πρωινού κήπου με ειδική έμφαση στη διαφάνεια των "υδροχρωμάτων", που σημαίνει ότι η μυρωδιά είναι ελαφριά και αναπνεύσιμη αντί για βαριά ή κοκκινισμένη.Στην παραγωγή, εκτιμάται ιδιαίτερα για τη σύγχρονη, unisex ελκυστικότητα του, καθιστώντας το ευέλικτο τόσο για τις ανδρικές σειρές καλλυντικών όσο και για τις γυναικείες συλλογές μπουτίκ.προσφέρει μια "καθαρή" αισθητική.Είτε χρησιμοποιείται σε διαυγές τζελ ντους είτε σε μαρμάρινο σαπούνι,το άρωμα αυτό παρέχει ένα άρωμα υψηλής αντοχής που παραμένει πιστό στο προφίλ του ακόμη και μετά την θερμότητα της διαδικασίας κατασκευής, αφήνοντας ένα λεπτό, εξελιγμένο ίχνος στο δέρμα.
![]()
| Κύρια σημεία | Η μυρωδιά ξεκινά με μια φωτεινή έκρηξη κόκκινου μήλου και κλασικής κρέμας, η οποία συχνά τονίζεται από ένα ψίθυρο όζοντος.,Τέλεια για μια αναζωογονητική εμπειρία σαμπουάν. |
|---|---|
| Μεσαίες σημειώσεις | Καθώς η φρουτιότητα μαλακώνει, μια πλούσια, βελούδινη καρδιά από Πεώνι, Γιασμίνη και Ρόζα παίρνει το επίκεντρο.αέρας κλωστοειδής δομή πέταλα. |
| Σημειώσεις | Η μυρωδιά αποθηκεύεται σε ένα ζεστό, δερματικό υπόστρωμα από μαλακό σουέδ, λευκό μουσκός και ξηρό κεχριμπάρι.Αυτό το ελαφρώς δερματικό και μουσκώδες ξηρό προσφέρει ένα ακριβά φαινόμενο "στερεοδότησης" που εξασφαλίζει ότι το άρωμα προσκολλάται στο δέρμα και τα μαλλιά με λεπτή αντοχή. |
| Ονομασία του προϊόντος | Το Αρωματικό Έλαιο της Τζένι |
|---|---|
| Προφίλ αρώματος | Φλωρο-φρουτο-ξυδερκός άρωμα |
| Εμφάνιση | Διαυγές, άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,985 έως 1,025 g/cm3 @ 25°C |
| Σημείο ανάφλεξης | >95°C |
| Δείκτης κάλυψης (RI) | 1.465 έως 1.495 (σε 20 °C) |
| Χωρίς φθαλικές ενώσεις | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 36 μήνες (Παρατηρείται μακριά από το φως) |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA |
| Διαλυτότητα | Λύσιμο σε συστήματα με βάση επιφανειακά δραστικά |
| Εφαρμογή | Ποσοστό χρήσης |
|---|---|
| Υψηλής ποιότητας ζελέ ντους | 20,0% ∙ 4,0% |
| Σαμπουάν διασαφήνωσης | 10,0% 1,5% |
| Σαπούνι ψυχρής επεξεργασίας | 40,0% 5,5% |
| Σαπούνι Melt & Pour (M&P) | 10,5% 2,5% |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα ΕΠΕ | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |