Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL20162
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Το άρωμα Ροδιού Safeguard είναι ένα ισχυρό άρωμα στον κλάδο της προσωπικής φροντίδας, γνωστό για το προφίλ του "ενεργού καθαρισμού" που συνδυάζει την υψηλή απόδοση υγιεινής με μια ζωντανή, φρουτώδη νότα. Εμπνευσμένο από την κλασική μάρκα προστασίας από μικρόβια, αυτό το άρωμα έχει σχεδιαστεί ειδικά για να προκαλεί μια αίσθηση βαθιάς κλινικής καθαριότητας, προσφέροντας παράλληλα το πλούσιο, αναζωογονητικό άρωμα από μεσογειακά ρόδια ωριμασμένα στον ήλιο. Είναι ένα τολμηρό, "κόκκινο" άρωμα που αισθάνεται σημαντικά πιο ενεργητικό και στιβαρό από ευαίσθητα λουλούδια όπως η άνθη κερασιάς.
Η οσφρητική δομή ανοίγει με μια έντονη, ξινή έκρηξη χυμού ροδιού, πράσινου μήλου και φλούδας εσπεριδοειδών, παρέχοντας ένα άμεσο "ζωντάνια" που καλύπτει τη φαρμακευτική μυρωδιά των αντιβακτηριακών παραγόντων. Η καρδιά μεταβαίνει σε ένα εκλεπτυσμένο μείγμα κόκκινων μούρων και απαλής παιώνιας, που στρογγυλεύει την οξύτητα με μια καθαρή, σαπουνώδη λουλουδάτη νότα. Η βάση αγκυρώνεται από καθαρά μόσχους και ελαφριά ξύλα, διασφαλίζοντας ότι μια φρεσκάδα "μόλις μετά το ντους" παραμένει στο δέρμα πολύ μετά το ξέπλυμα. Για την παραγωγή σαπουνιού και σαμπουάν, αυτό το άρωμα είναι εξαιρετικά λειτουργικό. έχει σχεδιαστεί για μέγιστη διάχυση αρώματος σε ζεστό νερό, καθιστώντας το αγαπημένο για προϊόντα υγιεινής για οικογένειες, όπου μια διαρκής "ασπίδα" φρεσκάδας είναι η κύρια προσδοκία του καταναλωτή.
| Κορυφαίες Νότες | Το άρωμα ξεκινά με μια έντονη, ξινή έκρηξη Κόκκινου Ροδιού, Πράσινου Μήλου και Φλούδας Εσπεριδοειδών. Αυτές οι νότες παρέχουν ένα άμεσο "ζωντάνια" που αισθάνεται απίστευτα αναζωογονητικό σε ένα ζεστό ντους, καλύπτοντας αποτελεσματικά τη φαρμακευτική μυρωδιά των αντιβακτηριακών βάσεων. |
|---|---|
| Μεσαίες Νότες | Καθώς η αρχική οξύτητα μαλακώνει, η καρδιά αποκαλύπτει ένα πλούσιο μείγμα Κόκκινων Μούρων, Ζουμερού Ροδάκινου και μια υπόνοια Ροζ Παιώνιας. Αυτό το στάδιο προσθέτει μια "σαπουνώδη" λουλουδάτη στρογγυλότητα που γεφυρώνει το χάσμα μεταξύ ωμού φρούτου και ενός premium καλλυντικού αφρού. |
| Βασικές Νότες | Το στέγνωμα αγκυρώνεται από Λευκό Μόσχο, Ελαφριά Ξύλα και μια πινελιά Κρυσταλλικής Κεχριμπάρι. Αυτοί οι σταθεροποιητές διασφαλίζουν ότι ένα ίχνος "μόλις μετά το ντους" παραμένει στο δέρμα, παρέχοντας το χαρακτηριστικό άρωμα "προστασίας" για το οποίο είναι διάσημο το Safeguard. |
| Όνομα Προϊόντος | Άρωμα Ροδιού Safeguard |
|---|---|
| Προφίλ Αρώματος | Λουλουδάτο-Φρουτώδες-Ξυλώδες άρωμα |
| Εμφάνιση | Διαυγές, άχρωμο έως ανοιχτοκίτρινο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 0,924 έως 0,957 g/cm³ @ 25°C |
| Σημείο Ανάφλεξης | 60°C- 80°C |
| Δείκτης Διάθλασης (RI) | 1,442 έως 1,462 (στους 20°C) |
| Χωρίς Φθαλικές Ενώσεις | Ναι |
| Διάρκεια Ζωής | 36 Μήνες (Φυλάσσεται μακριά από φως) |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε συστήματα με βάση τα επιφανειοδραστικά |
| Εφαρμογή | Δοσολογία |
|---|---|
| Αφρόλουτρο/Αφρόλουτρο Σώματος | 3,0% - 5,0% |
| Σαμπουάν | 1% - 2% |
| Σαπούνι Ψυχρής Διαδικασίας | 4% - 6% |
| Σαπούνι Τήξης/Ρίψης | 1,5% - 3,0% |
| Τύπος Συσκευασίας | ΠΟΣΟΤΗΤΑ | Προδιαγραφή | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό Μπουκάλι | 5 κιλά | 41x28x33,5cm (4 μπουκάλια 5 κιλών ανά χαρτοκιβώτιο) | 0,038cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30xΥ45cm | 0,032cbm |
| Δοχείο Jerry | 20-25 κιλά | 29,5x29,5x41cm | 0,33cbm |