Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL20161
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
| Κύρια σημεία | Κεράσι, Φρέσια, Μαύρο Κεράκι - φωτεινό, φρεσκοπρεπές άνοιγμα με λεπτή πικρότητα |
|---|---|
| Μεσαίες σημειώσεις | Φυτά που φυτρώνουν με λουλούδια - λουλούδια με καθαρό, θηλυκό χαρακτήρα |
| Σημειώσεις | Άμβερ, Μουσκός, Ροζούβουντ - ζεστό, ξύλινο υπόστρωμα για διαρκή διατήρηση της μυρωδιάς |
| Ονομασία του προϊόντος | Αρώμα Λοκσιτάνης (Occitane) |
|---|---|
| Προφίλ αρώματος | Φλωρο-φρουτο-ξυδερκός άρωμα |
| Εμφάνιση | Διαυγές, άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 1.020 έως 1.060 g/cm3 @ 25°C |
| Σημείο ανάφλεξης | > 93°C |
| Δείκτης κάλυψης (RI) | 1.480 έως 1.520 (σε 20 °C) |
| Χωρίς φθαλικές ενώσεις | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 36 μήνες (Παρατηρείται μακριά από το φως) |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA |
| Διαλυτότητα | Λύσιμο σε συστήματα με βάση επιφανειακά δραστικά |
| Εφαρμογή | Ποσοστό χρήσης |
|---|---|
| Γέλιο ντους/πλύσιμο σώματος | 20,0% - 5,0% |
| Σαμπουάν | 00,5% - 1,5% |
| Σαπούνι ψυχρής επεξεργασίας | 3% - 6% |
| Λιώσιμο/Βύθισμα σαπουνιού | 10,0% - 2,0% |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα ΕΠΕ | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |