Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL20159
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
| Κύρια σημεία | Το άρωμα ξεκινά με μια έντονη, γλυκιά αίσθηση του Granny Smith Apple Skin and Crushed Leaves.Αυτά τα εξαιρετικά πτητικά μόρια είναι σχεδιασμένα για ένα "φυτρώνει ντους""γεμίζοντας το μπάνιο με ένα αναζωογονητικό, ζεστό άρωμα τη στιγμή που το προϊόν συναντά το νερό. |
|---|---|
| Μεσαίες σημειώσεις | Καθώς η αρχική οξύτητα καθιερώνεται, η καρδιά αποκαλύπτει ένα χυδαίο, γλυκό κόκκινο μήλο και λευκό αχλάδι πυρήνα.προσθέτοντας μια "κηλίδα" λουλουδική υποτονία, συχνά μια πινελιά από λυκούνι της κοιλάδας, για να δώσει στο μήλο μια φυσική, βοτανικό σώμα και όχι γλυκό σαν καραμέλα. |
| Σημειώσεις | Η ξηρότητα είναι ελαφριά και λειτουργική, με έμφαση στο Κρυστάλλινο Μασκ και μια απαλή πράσινη ξύλο συμφωνία.παρέχοντας μια παρατεταμένη "απλά πλυμένη" μυρωδιά που αισθάνεται αέρας και διαφανής. |
| Ονομασία του προϊόντος | Πράσινο μήλο Αρωματική μυρωδιά |
|---|---|
| Προφίλ αρώματος | Φλωρο-φρουτο-ξυδερκός άρωμα |
| Εμφάνιση | Διαυγές, άχρωμο έως ανοιχτόκίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,925 έως 0,985 g/cm3 @ 25°C |
| Σημείο ανάφλεξης | 75°C -85°C |
| Δείκτης κάλυψης (RI) | 1.440 έως 1.490 (σε 20°C) |
| Χωρίς φθαλικές ενώσεις | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 36 μήνες (Παρατηρείται μακριά από το φως) |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IFRA |
| Διαλυτότητα | Λύσιμο σε συστήματα με βάση επιφανειακά δραστικά |
| Εφαρμογή | Ποσοστό χρήσης |
|---|---|
| Σαμπουάν/ζελ ντους | 00,5% - 1,5% |
| Κατασκευή σαπουνιού | 20,0% - 3,0% |
| Υγρά πλυντήρια χεριών | 00,3% - 0,8% |
| Κοντισοποιητικά μαλλιών | 00,2% - 1% |
| Κατασκευή περιποίησης μαλλιών | Αυτή η ουσία είναι βασικό συστατικό για σαμπουάν διαύγειας και ελαφριά μαλακτικά.Το όξινο προφίλ ταιριάζει απόλυτα με την εμπορία των γραμμών περιποίησης μαλλιών "βαθιά καθαριότητα" ή "εκτάριο όγκο" για τους τύπους λιπαρού τριχωτού της κεφαλής. |
| Υγιεινή σώματος και χεριών | Η ουσία αυτή χρησιμοποιείται ευρέως σε ενεργοποιητικά ζελέ ντους και σε υγρά σαπούνια για χέρια. |
| Παραγωγή στερεού σαπουνιού | Τόσο στην παρασκευή σαπουνιού Melt & Pour όσο και στην παρασκευή σαπουνιού Cold Process, αυτό το άρωμα διατηρεί την οξεία "σπάσιμο" του καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας επεξεργασίας.Οι μη επιταχυντικές του ιδιότητες την καθιστούν εύκολη στην εργασία για περίπλοκα σφαιρικά σχέδια σαπουνιού. |
| Προσωπική Φροντίδα των Παιδιών | Λόγω του "αρπακτικού" και χαρούμενου προφίλ των φρούτων του, είναι η κορυφαία επιλογή για λουτρά φυσαλίδων χωρίς δάκρυα και σαμπουάν 2 σε 1, που χρησιμοποιούνται συχνά για να δημιουργήσουν μια διασκεδαστική, αισθητηριακή εμπειρία που απευθύνεται στους νεότερους καταναλωτές. |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα ΕΠΕ | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038cbm |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 κιλά | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 κιλά | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33cbm |