Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10281
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
| Κορυφαίες νότες (Το προκλητικό άνοιγμα) | Το άρωμα χτυπά πρώτο με μια τολμηρή, «ζωηρή» συμφωνία Black Cherry και Bitter Almond, που φωτίζεται ελαφρώς από ένα άγγιγμα Saffron. Αυτό δημιουργεί μια άμεση αίσθηση σκοτεινής γλυκύτητας που τραβά την προσοχή. |
|---|---|
| Μεσαίες νότες (The Floral Heart) | Καθώς η αρχική ευκρίνεια μαλακώνει, η καρδιά αποκαλύπτει έναν «βρώμικο» λουλουδένιο και πικάντικο πυρήνα. Το βαρύ τουρκικό τριαντάφυλλο και το γιασεμί Sambac επικαλύπτονται με κανέλα και καβουρδισμένο καφέ, προσφέροντας εκλεπτυσμένη απόλαυση. |
| Νότες βάσης (Η Αιώνια Σκιά) | Το foundation διαθέτει μια ισχυρή σταθεροποιητική βάση από Tobacco Leaf, Tonka Bean και Black Amber με πατσουλί και σανταλόξυλο, εξασφαλίζοντας έναν βαρύ μόσχο που αγκαλιάζει το δέρμα που διαρκεί πάνω από 14 ώρες. |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Νότες αρωμάτων | Συμπυκνωμένο άρωμα Depravity Essence Oil |
| Εμφάνιση | Διαφανές έως κεχριμπαρένιο υγρό |
| Σχετική Πυκνότητα | 1,020−1,080 g/cm³ @ 25°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.500−1.540 |
| Σημείο Flash | ~93,3°C (200°F) |
| Δοσολογία | Εκλεκτό άρωμα: 12% - 18% Eau de Toilette: 8% - 12% Κεριά πολυτελείας: 8% - 12% Reed Diffusers: 20% - 25% Λάδι σώματος: 10% - 15% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα |
| Άρωμα μεγάλης διάρκειας | 8-12 ώρες (δοκιμή λωρίδων χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε αιθανόλη και έλαια. αδιάλυτο στο νερό |
| Συμμόρφωση IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας της International Fragrance Association |
| Αντοχή στη θερμότητα | Σταθερό στους 100°C χωρίς αξιοσημείωτο αποχρωματισμό ή αλλαγή οσμής |
| Αντοχή στο φως | Καλό (αποφύγετε τη μακροχρόνια άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ρυθμός εξάτμισης | Η αργή εξάτμιση εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη του αρώματος |
| Εφαρμογή | Περιγραφή |
|---|---|
| Niche Fine Fragrances | Κορυφαία επιλογή για την κατασκευή των εκδόσεων Extrait de Parfum και "Intense" για την αγορά πολυτελών unisex. |
| Premium Προσωπική Περιποίηση | Δημοφιλές σε χειροποίητα έλαια γενειάδας, στερεά αρώματα και βάλσαμα μετά το ξύρισμα για εκλεπτυσμένη διαφοροποίηση. |
| Ατμοσφαιρικό άρωμα σπιτιού | Χρησιμοποιείται ευρέως σε πολυτελή κεριά σόγιας και διαχυτήρες καλαμιών για ατμόσφαιρα που ρυθμίζει τη διάθεση σε χώρους premium. |
| Προσαρμοσμένες σειρές καλλυντικών | Ενσωματώνεται σε κρέμες σώματος και πλύσεις σώματος για μακροχρόνια εφέ μόσχου που αγκαλιάζουν το δέρμα. |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προσδιορισμός | Τόμος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | Μ41*Π28*Υ33,5cm (5kg*4 μπουκάλι ανά κουτί) | 0,038 cbm |
| Μεταλλικό Βαρέλι | 25 κιλά | Δ30*Υ45 εκ | 0,032 cbm |
| Μπιτόνι βενζίνης | 20-25 κιλά | Υ29,5*Β29,5*Υ41εκ | 0,33 cbm |