Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Plant
Πιστοποίηση: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Αριθμό μοντέλου: LDZ-PL10425
Έγγραφο: Βιβλίο του προϊόντος PDF
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1KGS/Προς διαπραγμάτευση
Τιμή: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τυμπάνου χαρτοκιβωτίου: 5 κιλά/τύμπανο, 4 τύμπανο/χαρτοκιβώτιο, 20 κιλά/χαρτοκιβώτιο (41*
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες για δοκιμαστική παραγγελία. 5-10 εργάσιμες ημέρες για παραγγελία ΚΑΕ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 κιλά/κιλά ανά ημέρα
Χώρα Προέλευσης: |
Κίνα |
Γένος: |
Γυναίκες |
Κορυφαίες σημειώσεις: |
Περγαμόντο, Λεμόνι, Ροδάκινο |
Οφέλη: |
Ηρεμιστικό, Χαλαρωτικό, Χαλαρωτικό |
Χρησιμοποιείται για: |
Ημερήσιες λουλουδικές γεύσεις για την κατασκευή αρωμάτων |
Κοινό-στόχος: |
Ενήλικες |
Καθαρό: |
100% καθαρό λάδι |
Ξαπλώστε: |
Μέτριο έως ισχυρό |
Εφαρμογή: |
Παρασκευή αρώματος |
Μέγεθος Μπουκαλιού: |
1000 ml |
Τύπος άρωμα: |
eau de parfum |
Μορφή: |
Σπρέι, Λάδι, Κερί |
Σχέδιο: |
Κομψός |
Μακροβιότητα: |
8-10 ώρες |
Προσθήκη αναλογίας: |
5%-15% |
Χώρα Προέλευσης: |
Κίνα |
Γένος: |
Γυναίκες |
Κορυφαίες σημειώσεις: |
Περγαμόντο, Λεμόνι, Ροδάκινο |
Οφέλη: |
Ηρεμιστικό, Χαλαρωτικό, Χαλαρωτικό |
Χρησιμοποιείται για: |
Ημερήσιες λουλουδικές γεύσεις για την κατασκευή αρωμάτων |
Κοινό-στόχος: |
Ενήλικες |
Καθαρό: |
100% καθαρό λάδι |
Ξαπλώστε: |
Μέτριο έως ισχυρό |
Εφαρμογή: |
Παρασκευή αρώματος |
Μέγεθος Μπουκαλιού: |
1000 ml |
Τύπος άρωμα: |
eau de parfum |
Μορφή: |
Σπρέι, Λάδι, Κερί |
Σχέδιο: |
Κομψός |
Μακροβιότητα: |
8-10 ώρες |
Προσθήκη αναλογίας: |
5%-15% |
| Κύρια Σημειώσεις (Η Προκλητική Έναρξη) | Το άρωμα κάνει άμεση δήλωση με ένα σύνθετο μείγμα από μαύρη τρούφα και Ylang-Ylang, φρέσκια με μια πινελιά από βεργάμοτα και μαύρο καλαμπόκι.και ελαφρώς γήινο "βρεγμένο έδαφος" αίσθηση που είναι άμεσα αναγνωρίσιμη και υψηλού αντίκτυπου. |
|---|---|
| Μεσαίες νότες (Η λουλουδική καρδιά) | Ο πυρήνας κυριαρχείται από την απρόσιτη Μαύρη Ορχιδέα και το Λωτός." Παρέχουν ένα ανθολογικό πλούτο που αισθάνεται νυχτερινό και εξελιγμένο, γεφυρώνοντας το χάσμα μεταξύ του αρχικού μπαχαρικού και της βαριάς βάσης. |
| Σημειώσεις βάσης (Η αιώνια σκιά) | Το ξηρό είναι εξαιρετικά ισχυρό, με πατσούλι, θυμίαμα και βετίβερ για γήινη άγκυρα.Βαλσαμική ζέστη που παραμένει πάνω από 12 ώρες στο δέρμα. |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σημειώσεις αρωμάτων | Συγκεντρωμένο μαύρο (Tom Ford) αρωματικό αιθέριο |
| Εμφάνιση | Διαφανές σε κίτρινο υγρό |
| Σχετική πυκνότητα | 00,950−1,040 g/cm3 @ 25°C |
| Δείκτης διάθλασης | 1.470-1.520 |
| Σημείο ανάφλεξης | ~ 93°C (200°F) |
| Δοσολογία | Υψηλή μυρωδιά (EDP/Parfum): 15% - 30% (υψηλή μακροζωία) Υδροξείδιο τουαλέτας (EDT): 8% - 12% Αγροτικά κεριά: 6% - 10% Διασκορπείς από καλάμι: 15% - 25% Σαπούνι / πλύσιμο σώματος (πλύσιμο): 1% - 3,5% |
| Ικανότητα διάχυσης | Εξαιρετικό άρωμα. |
| Μακροχρόνια Αρώμα | 8-12 ώρες (δοκιμή χαρτιού) |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές στην αιθανόλη και στα έλαια· αδιάλυτες στο νερό |
| Συμμόρφωση με το IFRA | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφάλειας της Διεθνούς Ένωσης Αρώματος |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Σταθερό σε θερμοκρασία 100 °C χωρίς αισθητή αποχρώση ή αλλαγή οσμής |
| Δυνατότητα αντοχής στο φως | Καλό (αποφύγετε την παρατεταμένη άμεση ηλιακή ακτινοβολία) |
| Ποσοστό εξάτμισης | Ο αργός ρυθμός εξάτμισης εξασφαλίζει πιο ομαλή εξέλιξη αρώματος με πλουσιότερα στρώματα |
| Καλή και καθημερινή αρωματοποιία | Είναι το ιδανικό "μητρικό ποτό" για τη δημιουργία Extrait de Parfum και έντονων κολώνων. |
|---|---|
| Αρώματα για το σπίτι | Εξαιτίας της ισχυρής "θερμής ρίψης" του, είναι το αγαπημένο προϊόν για τα υψηλής ποιότητας κεριά σόγιας, τα λιωμένα κεριά και τα διασκορπιστικά ζαχαρολιπαίνων.ατμοσφαιρική μυρωδιά για μπουτίκ ξενοδοχεία ή επίσημα εστιατόρια. |
| Προσωπική Φροντίδα και Φροντίδα | Το εκλεπτυσμένο προφίλ του χρησιμοποιείται ευρέως σε υψηλής ποιότητας έλαια για γενειάδα, στερεά αρώματα και μπαλσμάνια αφτερσάιβ. |
| Παραγωγή μπάνιου και σώματος | Η σύνθεσή του εξασφαλίζει ότι η μυρωδιά δεσμεύεται στο δέρμα ακόμη και μετά το ξεπλύσιμο.παρέχοντας μια παρατεταμένη εμπειρία "μαύρης" μυρωδιάς. |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα | Προδιαγραφές | Όγκος |
|---|---|---|---|
| Πλαστικό μπουκάλι | 5 κιλά | L41*W28*H33,5cm (5kg*4 φιάλες ανά κουτί) | 0.038 μ.κ.μ. |
| Μεταλλικό βαρέλι | 25 χιλιοστά | D30*H45cm | 0.032 μ.μ. |
| Ο Τζέρι μπορεί. | 20-25 kg | Δοκιμαστικό μέγεθος | 0.33 χλμ. |